Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach elveszett emlékek...

Bleach elveszett emlékek utolsó jelenete( amikor Senna elfut Ichigo mellett) azt jelenti, hogy Senna túlélte?és hogy élte túl?és ha nem azt akkor mit?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 00:49
 1/1 anonim válasza:
Idáig én is úgy tudtam hogy meghalt. De ezek szerint csak a lélekenergiáját nyelte el a dimenzió kapu(rég néztem de tudtommal az) szerintem azt és az emlékeit áldozta fel bár nem értem hogy Ichigóval miért nem lehetnek újra barátok. Vagy az is előfordulhat, hogy se a lélekereje se az emlékei nem vesztek el, mert a szél odafúja a szalagot, ezzel utalva, hogy Senna emlékszik Ichigóra, de nem ismerkedhet vele. Most ez egy nevetséges indok lesz: a lelkek világa megbüntetné emiatt Ichigót.
2021. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!