Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film vagy sorozat,...

Van olyan film vagy sorozat, ami régebben tetszett neked, de mostanában már képtelen lennél megnézni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, annyira szerettem, hogy már túl sokszor láttam, vagy egyszer nézős kategória volt
2021. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Melyik volt?
2021. máj. 3. 14:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban nagyon szerettem a Star Warst, de már 25 évesen egyáltalán nem érdekel, nem tudom miért.
2021. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én tudom miért!
2021. máj. 3. 14:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem az összes, amit gyerekként szerettem. McGyver, Szuper csapat, Knight Rider, Buffy, Rémvadászok, Hegylakó. Filmekből is van jó néhány, Én a robot, a legtöbb Eddie Murphy és Martil Lawrence film, a legtöbb családi vígjáték, főleg az állatosak.
2021. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

The Robot Enthiran! azt hiszem ez volt, de nem vagyok benne 100% biztos csak annyira emlékszem egy barna csávó volt aki robot volt.


Gyerek voltam többször is meg néztem mert szeretem (nem tudom miért, még magyar sem volt) most 17 leszek

2021. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A régi, délutáni szappanoperák: Betty, a csúnya lány, Édes dundi Valentina, Csacska angyal.

Kisiskolásként még szerettem őket és rendszeresen néztem, de ma már szerintem agyrákot kapnék tőlük :D De azért kedves emlékként mind megmaradt :)

2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint #7. A Csacska angyal zenéjére még koreográfiát is csináltunk a barátnőimmel (12 évesen) és farsangon előadtuk a suliban :D Mondjuk nem is volt, csak három tévécsatornánk, szóval nagy választék nem volt, vagy a telenovellákat néztük, vagy az unalmas m1-et vagy mi volt akkor a neve.
2021. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Magyar Televízió 1-es csatorna.
2021. máj. 4. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyenem, bármilyen filmről legyen szó, ha mar tizedjere nezem vegig, akkor is tudok rajta izgulni meg jókat nevetni.
2021. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!