Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az Igazság Ligája és a...

Ha az Igazság Ligája és a Bosszúállók összecsapnának, ki nyerne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Azért a Bosszùállòk (már ha a végsö IW-s csapatról beszélünk) jòval többen vannak, olyan karakterekkel mint Scarlett witch vagy Doctor Strange vagy Marvel kapitány vagy ugye ha az eredeti csapatròl is beszélünk Thor és mèg sorolhatnánk akiknek elég komoly erejük van. Söt ha beletartoznak akkor a Wakandai sereg bár öket szerintem ne számoljuk. Az igazság ligájábòl max. Superman az akinek hasznos az ereje meg ugye Batman a kütyüivel. Wonder woman Amerika kapitány kb. ugyan az annyi hogy a kapitány erösebb. Flash sem tud olyan sokat, kb. annyira hasznos mint Hawkeye, talán egy kicsivel jobb. Cyborg meg Aquaman szintèn nem nagy szám. Aztán ugye van egy Natashánk a másik oldalon hát neki sincs sok ereje. Viszont Hulk azért szerintem jóval többet ér mint Cyborg vagy Aquaman. Vasember meg Batman kb. egy ugyan az viszont szerintem Tony-nak többet tud a páncélja föleg ha pl. a Végtelen háborùs változatot nézzük. És ha még a többi bosszùállót hozzácsapjuk akkor az egyértelmü.
2021. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Igazság ligája nyerne. Superman a Kisújával leverné mindet. (nem nagyon vagyok szuperhős fan mert már tele van a tököm velük, inkább marveles vagyok)
2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Az első válaszoló egy CSEPPET marvel fan.

Wonder woman = Amerika kapitánnyal. Ebből látszik, hogy kb egyik filmet sem látta, amiben benne van Wonder woman.


Flash = Sólyomszem, érdekes. Nem is tudtam, hogy Sólyomszem ki tudja védeni azt, ami fénysebességgel közeledig felé, pláne nem tudtam azt sem, hogy Flash időutazó képessége nem ér semmit.


Egyébként mivel jóval többen vannak talán én is a Bosszúállókat mondanám, csak azt nem tudom, hogy Supermant ki és hogyan győzné le, ha nincs kriptonitjuk.

2021. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Elég vicces osszehasonlítasok vannak itt. Wonder woman kb 10 Amerika kapitányt leverne .

De igazaból csak miatta és superman miatt mondanám az Igazság ligáját. A többi fényévekre van a marvel karaktereitől. (Marvel fan)

2021. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Csak az alapcsapatot számoljuk. Ha belevesszük pl. a wakandai sereget, akkor másik oldalról ugyanúgy belevehetnénk az összes Zöld Lámpást.

Superman egy nagy probléma. Thor felvehetné vele a versenyt, de sokkal sérülékenyebb, úgyhogy szerintem Marvel Kapitánnyal közösen tudnák legyőzni Supit. Cyborg és Zöld Lámpás is bazi erős (szerk. WW eszembe sem jutott:D), de Flash is hatalmas gond. Még ha vesztésre is állnának, Flash visszautazhatna az időben és felkészíthetné a Ligát. A szupersebesség óriási előny.

A Vasember - Batman harcot szerintem (is) az előbbi nyerné meg, mert a robotpáncélokon kívül Tony nanotechnológiát is használ.

2021. máj. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Wonder woman vs Thor

Superman vs Marvel kapitány

Minden ezen mulna. Ha ezt a 3 szereplőt letudnák győzni a DC ből akkor sima marvel.

2021. máj. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A közönség szívverése felgyorsul... Ez most egy beugratás? Biztos, hogy csak két szereplőt sorolt fel, de utólag hármat mondott. Mit tegyünk? Ki lesz olyan bátor, hogy megkérdezze?"

A szemüveges lány az utolsó sorban:


- Ki a harmadik?

2021. máj. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettőben vannak erős harcosok. A Marvelben például Thor, Skarlát boszorkány, Marvel kapitány vagy éppen Dr strange. A DC-ben meg ugye aki kb velük egy szintű az a Superman vagy Batman. Ha még úgy vesszük Wonder woman is sokat ér. Összeségében szerintem a Bosszúállóknál erősebbek vannak, szerintem ők nyernének.
2021. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Hát, attól függ. Ha az első Bosszúállók felállásról beszélünk, akkor 100%, hogy az Igazság Ligája nyer.

Az egyik csapatban konkrétan ott van 4 karakter konkrétan isteni erőkkel, Batman ő pedig Barman. A Bosszúállókban ott van egy isten, 2 szteroidos csávó, 2 normál ember és Tonky Szark.

2021. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Bosszúállók. Wanda egymaga lenyomná az egész igazság ligát
2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!