Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért Dwayne Johnson a legjobb...

Miért Dwayne Johnson a legjobban kereső színész?

Figyelt kérdés
Ezek szerint nem teljesítmény alapján fizetnek, ugyanis semmi újat nem tud nyújtani (legalábbis számomra). Minden filmjében ugyanazt a vicces, izmos vagyok szerepet játssza. Lényegében minden ilyen filmben arra erősítenek rá, azt emelik ki, hogy izmos és humoros színész. Nem tudom elképzelni egy komolyabb alkotásban, szerintem nem is tudná hozni a magasabb szintet. Halálos Iramban, meg az ilyen huszad rangú filmekhez passzol. Szóval úgy érzem, hogy inkább a külleme miatt figyelnek fel rá, mintsem a színészi játéka miatt.

2021. máj. 4. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden színésznek van egy alapkaraktere. Aki drámai szerepekhez passzol, az meg vígjátékokban nem fog szerepelni.

Talán azért is keres olyan sokat, mert befutó dolog, amit csinál. Sokat fizetnek neki, mert tudják, hogy sikeres lesz. A könnyedebb szórakozásban nagyobb pènz van, mert nagy tömegekhez jut el. Legalábbis ezt gondolom.

2021. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam hogy ő a legjobban fizetett színész, de ha ez így van az elég szomorú. Semmi bajom vele, jó arc pasas meg elképesztő izmai vannak, de színésznek csapnivaló, ahogy írja is a kérdező, semmi szerepben nem lehet komolyan venni. Durva ha többet fizetnek neki ennek ellenére mint teszem azt egy Tom Hanks-nek.
2021. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Minden filmjében ugyanazt a vicces, izmos vagyok szerepet játssza."


Nem láttam minden filmjét.De emlékeim szerint például a Rohanás vagy a Csapda című filmekben nem egészen ilyen a szerepe..

2021. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor majdnem minden filmjében. De lényegtelen a megfogalmazás, mivel akkor is a külleme, személyisége miatt tart ott, ahol, nem pedig a színészi teljesítménye miatt. Ő egy humoros pasas, izmos, magas, jóképű, sokak kedvence ezek miatt. Nincs ezzel baj, csak ne higgyük, hogy színésznek is olyan jó, mint ahogyan kinéz.
2021. máj. 4. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Ahogy Arnold Schwarzenegger sem színészóriás.De azokban a szerepekben amik hozzá kötődnek kicsit furcsán festett volna mondjuk

Woody Allen vagy Danny DeVito..

2021. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kedveli a közönség, mint embert. Dwayne Johnson egy közkedvelt ember és emiatt a szakmájában (ami a színészkedés, még ha nem is ennek tanult, akkor is ez a munkája) sokag foglalkoztatják, mert tudják a forgalmazók is, hogy az emberek szeretik és Dwayne Johnson szereti is, amit csinál, így sok filmben szerepel, emiatt többet keres, mint azok, akik hasonló pénzt kapnak 1-1 szerepért (vagy többet is), de ők kevesebb filmben vannak jelen. Nem színészzseni, egy karakterszínész, de ő rá és a hozzá hasonlókra is igény van.
2021. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jason Momoat sorolnám még ebbe a kategóriába. Azonkívül, hogy sármosan tud nézni másokra, nincs kiemelkedő színészi játéka. Teljesen logikus, hogy őt is miért kedvelik.
2021. máj. 4. 17:23
 8/12 kr1ssz ***** válasza:
54%
Mert bevállalja azt hogy leégesse magát a vásznon. Adott ciklusra lebontva megkapja a gázsiját mert azokat a szarokat a minőségi szinészek nem vállaják a karrierjük miatt. De összességében low kategóriás szinész és hiába van pénze nem tartozik a nagyágyúk közé. Nála azt mérik hogy féléves ciklusban mennyit keresett, az pedig kiemelkedő érték. Keanu Reeves simán zsebrerakná a sziklát.
2021. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól összehasonlítottad Keanu Reevest vele, miközben ő egy terminátorként viselkedik a John Wick filmekben, holott csak egy jól kiképzett bérgyilkos. Ilyen alapon nagyon sok színészt leírhatnánk, akár Keanu Reevest is.
2021. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kr1ssz ***** válasza:
Milyen alapon irhatnánk le? Rosszul értelmezed amit irtam haver. A Keanu párhuzam azt jelenti hogy soha nem fog annyit érni egy szikla mint Neo. Egyikük sem kiemelkedő a szinészetben, náluk a popkultúra viszi az értéket. Gyakorlatilag nem is lehetne a sziklát szinészekhez hasonlitani ez a lényeg, mert Neo már akkor kasszát robbantott a vásznon amikor a szikla még csak bohóckodott a ringben. Nem egy szinvonal, nem egy nivó. Dwayne ha utoléri Neót a 450 millio dollárral akkor sem fogja érni a felét sem. Tetszik érteni? Tom Hankset vagy Cruiset akik szintén nem egy kategórások mert a szakmát is mérlegelik náluk(Dwayenél azt sem) meg se mertem emliteni mert a nivójukat tekintve Dwayne értékelhetetlen, egy százas skálán minuszokban szárnyal. Eleve a kérdező követett el hibát, rossz kontextusban vizsgálta a progbléma gyökerét.
2021. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!