Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars fanok! Ehhez mit...

Star Wars fanok! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak pletyka szint egyelőre, de rendesen felhájpolódtam...

[link]



2021. máj. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szsz nem nagyon érdekel kik játsszák a karaktereket, (persze kivétel, ha adaptációról van szó, vagy olyan karakterről, akinek ismerjük a fizikai tulajdonságait, ott azért fontos, hogy a színész úgy nézzen ki, ahogy az adott karakter), amíg a színészek a történetnek vannak alárendelve, és színészeket castingolnak szerepekre, nem szerepeket generálnak karaktereknek, addig nem érdekel, hogy az adott színész mennyire ismert.

Gadot nem a legjobb színész, de a SW sosem a lenyűgöző színészi alakításokról volt híres, szóval tökmindegy

2021. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*szerepeket generálnak színészeknek


bocs, belezavarodtam

2021. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én imádnám.
2021. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a wegotthiscoverdnek azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek. A legnagyobb kamuhíroldal.
2021. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy jó tanács: soha ne hájpold fel magad valamin, amit a wegotthiscoverden olvasol, mert 99,99% százalék, hogy kamu
2021. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs is olyan film előkészületben ami foglalkozna a Sithekkel :D Ne higgy el semmit a wegotthiscoverdnek, blikk és bors színvonal
2021. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Star warts fanok nem tekintik a disney filmeket star warsnak. Meg lehet nézmi õket de külön kell ezeket lezelni az igazi star warstol. Mert totál ellentmond az.eredetieknek.
2021. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!