Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Star Wars:...

Mi a véleményed a Star Wars: The Bad Batch eddigi részeiről?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindössze két rész ment le, szóval sok mindent még nem lehet levonni belőle, viszont a szokásos séma az már kirajzolódik: az első rész ütős volt és hosszú, tele ismerős és kedvelt karakterekkel, érdekes eseményekkel, míg a második megint elkezdte a sehová se vezető mellékszálakat, pont mint a Mandalorian vagy korábban a TCW, amik arra jók hogy kitöltsék a helyet, de sokat a sztorin nem visznek előre. Ettől függetlenül tetszik, rosszabbra számítottam. Jók a karakterek és örülök hogy ismét látható a TCW-féle animáció.
2021. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Eddig nagyon tetszik, csak tartsák a színvonalat. A sztoriban van bőven potenciál, a korszak izgalmas, a látvány a Clone Wars 7. évad szintjét simán hozza.
2021. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kozma Döme válasza:
0%
Szerintem jól kezdődött de ebből is csak clonok halomra ölése lesz
2021. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"ebből is csak a klónok halomra ölése lessz" hát ha ez ragadt meg neked a TCW-ből akkor minden elismerésem 👏👏👏👏
2021. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon halad a sztori, én úgy érzem, pedig már csepegtethetnének infókat Omegáról
2021. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# előbb mindent normálisan be kell mutatni mindenek az ideje el fog jönni gondolj a Clone warsra mire pl Ashoka karaktere rendesen kibontakozott eltelt egy évad. Rex-et is csak a második évadra ismertük meg igazán nem jó sietetni a storyt
2021. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok hogy Kóbor Jánosék is benne vannak! Ez esetben mindenképpen meg kell néznem.
2021. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emily ***** válasza:
100%
Az első évad alapján jó, remek az animáció és érdekel a szereplők sorsa, viszont viszonylag sok az üresjárat és hidegrázósan jó jelenetek nem annyira vannak, de én összességében egyértelműen meg vagyok elégedve vele. Várom a második évadot!
2022. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!