Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan filmeket ami...

Emese65 kérdése:

Írnátok olyan filmeket ami hasonló mit a Hívás,Kidnap,Elrabolva? Illetve olyan filmeket amik nagyon mélyen belehatolnak az ember lelkébe? Lehet ez megható,horror,szerelmes filmek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 20:38
 1/7 anonim válasza:

hát ilyen lélekgyilkos filmeket én ismerek nem egyet, bár nem tudom, hogy ezekre van-e igényed :D nagyjából ajánlási sorrendben írom őket, az elsőt mindenképp ajánlom, ha szereted a nyomasztó, húsbavágó, de ugyanakkor okos, ötletes filmeket.


1. A platform

2. anyám

3. Isten haragja

4. Mobil (ez hasonlít leginkább az elrabolvára, én szerettem, szerintem jason stathem legjobb filmje)

2021. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Search
2021. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hideg nyomon ( gyerekrablás)
2021. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fülke. Kicsit régebbi pszichothriller amely egy nyilvános telefonfülkében és akörül játszódik. A főszereplő lelkébe is belehatol az ismeretlen telefonáló. A maga nemében elgondolkodtató film.

https://www.youtube.com/watch?v=o6lJYjJnJl4

2021. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mobil

Törvénytisztelő polgár

2021. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiken napokig gondolkozni lehet:

Parazita, Fekete hattyú, A remény rabjai, Csillagok között, Holt költők társasága, Only lovers left alive (lehet nincs is magyar címe, nem tudom), 500 days of summer, Requiem egy álomért, A kísérlet( a 2010es film), A kocka, Egy gyilkos agya...

Most ezek jutottak hirtelen eszembe.

2021. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogságban

Wild river

Alone 2020

Nem vénnek való vidék

Téboly

2022. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!