Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Natasha miért nem akarta...

Natasha miért nem akarta megpróbálni felemelni Thor pörölyét?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem bírta el .
2021. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Na vajon? Mert tudta, hogy miket tett korábban, egyértelmű volt, hogy nem emeltevolna fel.
2021. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak Thor tudta felemelni. (Persze ez már a Végjáték óta máshogy áll)
2021. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem volt ő se "tiszta", és ennek ő is tudatában volt.

Amúgy off, de szerintem ha méltó lenne rá se bírná felemelni...

2021. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemte5 ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mert tudta, hogy nem tudja majd felemelni mert nem tiszta a lelkiismerete és ezért nem méltó rá.


Egyébként annak aki azt írta, hogy: "Ha tiszta lenne akkor se tudná felemelni.": Aki méltó rá az nagyjából 1 grammnak érzi a súlyát (Ez a képregényekből derül ki.) Meg amúgy is ne legyetek szexisták. (Akinek nem inge ne vegye magára.)

2021. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

#5 pontosan.

Egyébként szerintem a Végjáték után, amit tett, úgy méltó lett volna rá. (Bár egy halott nem tudom, hogy hogyan emelné fel a pörölyt, de mindegy xd)

2021. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként, csak úgy mondom, hogy Natasha 226.796 kilogrammot is képes lenne felemelni. Szóvaal...
2021. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Natasha szerintem igazán megbánta a bűneit. És nagyon sokat tett azok kijavítása érdekében. Úgyhogy lehet ment volna Neki, vagy mondjuk egy későbbi MCU-ban, de szerintem sikerült volna. És eleve, ha Ő akkor úgy érezte, hogy nem méltó rá, akkor nem kell faggatni, egyéni döntés
2023. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nat egy bérgyilkos volt, ez tény. Bérgyilkosoknál tisztább emberek se méltóak a Mjölnirre.
2023. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!