Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous Ladybug kérdés? :D

Miraculous Ladybug kérdés? :D

Figyelt kérdés

Régebbi részekben észrevettem, hogy Julekát úgy hívják hogy Juleka, szó szerint úgy ahogy le van írva sima J-vel máskor meg rendesen dzsulekának DZS-vel. Ez miért van? De ez csak a régebbi részekben van talán az újabban már rendesen DZSulekának hívják mindig. Szerintem a "dzsuleka" jobban hangzik mint a "juleka" :D

Amúgy ki kedvenc karaktere Juleka?



2021. máj. 25. 03:31
 1/8 A kérdező kommentje:

pontosabban julika mintha így mondanák

ez még rosszabb :D

a kis titán részben..

2021. máj. 25. 03:33
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom baki.
2021. máj. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az én kedvencem is meg a testvére,Luka kár hogy szakítottak Marinettel :(
2021. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
hol hívják úgy? ha a magyar szinkronban, akkor nyilván baki, gondolom más csapatok szinkronizálták.
2021. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.írtam a kis titán részben hallottam és talán még 1-2 részben volt igy utáan már rendesen hívták.

amúgy nem hinénm hogy mások szinkronizáltak mivel mindenkinke ugyanaz a hangja volt bár ez is lehetséges végülis.

magyarra gondolok amúgy persze :D

2021. máj. 25. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen át lehet suhanni az ilyesmi felett. Egyszer így ejti ki a szinkronszínész, egyszer úgy - és senki észre sem veszi.
2021. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.ez igaz :D
2021. máj. 26. 02:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő kiejtés rettenetesen hülyén hangzik.

Az eredeti francia kiejtés eleve “Zsüléká”, - legalábbis erre hasonlít leginkább fonetikusan leírva -, de semmiképp sem “Juleka” vagy “Dzsuleka”. És ezt még úgy is tudom, hogy soha nem voltam franciás.

Amúgy megjelenésben, stílusban elég erősen emlékeztetek rá, csak a hajam nem lila-fekete.

Nem mellesleg Júlia a keresztnevem, és ez a név azt juttatja eszembe, amikor anno egyesek önkényesen “Julikázni” kezdtek, és nem kedveskedésből. Rettenetes.

2021. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!