Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculous Ladybug 4....

A Miraculous Ladybug 4. évadát mikor kezdték vetíteni?

Figyelt kérdés

Én nagyon le vagyok maradva mivel pár hónapja még úgy olvastam, hogy 2021.szeptemberétől fogják vetíteni de ahogy látom már sok részt le is adtak? Mióta?

Amúgy Magyarországon mikorra várható a 4.évad szinkronosan ha még nem vetítik

Meg komoly, hogy marinette végül tényleg elmondta alyanak a titkát, hogy ő Katica de a továbbiakban nagyon nem láttam hogy ezt említették volna vagy direkt "elfelejtették" ezt a szálat?



2021. máj. 13. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Fhu hát pontosan nem tudom mióta jönnek ki részek a 4. évadból de még az online oktatásban kezdtek megjelenni.

Magyarországon valószínűleg még jó sokat kell várni a szinkronra mint általában. És igen, az eddig utolsóként kijött részben Marinette elmondja Alyanak hogy ő katica, de lehet hogy majd (mint ahogy az ilyen eseményeket a sorozatban) valamilyen módon elfelejti Alya, pl jön Bunnix vagy valami hasonló. Az eddig kijött részek fent vannak youtubon magyar felirattal de a miraculous.ml oldalon is meg tudod nézni csak ott angolul. Nemsokára jönnek új részek is.

2021. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!