Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars/Csillagok háborúja...

A Star Wars/Csillagok háborúja filmek rajongóinak a körében miért olyan népszerű Csubakka karaktere?

Figyelt kérdés

Én szeretem ezeket a filmeket/sorozatokat (kivéve a Disney-trilógiát), de nekem Csub sose volt "húdekirály!" szereplő (nem túl megnyerő külső, f*ingod sincs mit mond/hogy érti meg Han néhány morgásból a beszédét, és ehhez hasonlók...).


Szerintetek?



2021. máj. 28. 20:02
 1/6 Pintér László ***** válasza:
100%
Én sem kedvelem, de szerintem azért, mert egyedi a jelmeze, nem sok ilyen szőrös főkarakter van, érdekes és egyedi a hangja. Szerintem valami ilyesmi. A legtöbb szereplő egy sima ember, innen jobban kitűnik egy kutyámmajom.
2021. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a faja az ami kemény. Elég szívósak és erősek. Meg ugye jófiúk is abban az univerzumban.

Ez a tisztelet és a rajongás oka.

Valamint tényleg egy másik faj, azok mindíg jobban felkeltik az érdeklődést, mint a sima emberi karakterek.

2021. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert olyan mint egy nagy kutya, amik ugye aranyosak. Szerintem még Groot személyisége is ez alapján készült, Rockettel pont olyan párost alakítanak.
2021. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban mikor az első részt bemutatták, még ritkaságszámba mentek az ilyen karakterek, meg volt 1-2 zorall, de vicces jelenete is az eredeti trilógiában. Gondolom ott alakult ki a kultusza, ahogy egyébként Boba Fettnek is a jelmeze miatt lett rengeteg rajongója, pedig nagyjából ő se csinált semmit abban a 3 percben amit szerepelt.
2021. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomcsi80 ***** válasza:
100%
Csubakka személye akkor lett fontos kérdés, mikor a Disney trilógiát elkezdték forgatni. Azok akik olvasták a legendákba sorolt könyveket, azok tudják, hogy a Yuuzhan-Vong háborúban meghalt mikor a Sernpidal bolygó lakosait menekítették. Ekkor gondolta a Skywalker Story Group és a Lucas éra Star Wars szakértője Leeland Chee, hogy mégsem kellett volna megölni, mert figura és plüss baba eladás szempontjából ez nem érte volna meg.
2021. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Én se nagyon kedvelem, és a rajongás okát sem nagyon értem

Maximum tényleg az, hogy kicsit kutyaszerű, meg a jó oldalon álló idegen lény

2021. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!