Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Szárnyas...

Mi a véleményed a Szárnyas fejvadász 2049 című filmről?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne elsősorban, akik az eredeti filmet is látták, de nyugodtan írjanak azok is, akik csak a folytatást.

2021. máj. 28. 20:12
1 2
 11/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Tetszettek, eredeti jobban tetszett

de hat minden mas "regi" film is jobban tetszik nekem

erdekesnek tartom hogy milyen muveszi melyseges (beleelest kenyszeruto, valosagosnak hato stb.) filmeket csinaltak

Mai korok csucstechnikajahoz kepest akkoriban semmi se volt pedig csak egy ocska kamera ami megis 100 szor szebb tueles kepet csinalt

mint valami tortenelmi dokumentum filmek lettek volna, pedig sci-fi, fantasy krol van szo...

2021. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a sztorija nagyon jól indult, de aztán egy tucatfilm lett a kivitelezésében.
2021. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Speciel pont a kivitelezése miatt nem lehet tucatfilmnek nevezni. Milyen másik hollywoodi film készült az elmúlt évtizedben, ami mert szakítani a hagyományos történetközpontú felfogással, hogy helyette az atmoszférára helyezze a hangsúlyt? A 2049 összehasonlítva korunk hollywoodi filmes trendjeivel szinte Tarkovszkij-filmnek tűnik.

2021. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13# Igen, tényleg a film első fele karcolgatja az eredeti filmet hangulatban. Viszont számomra a második fele elment a mai trendi akcióhősös bohóckodásba, és a vége pedig messze nem volt olyan megkapó és elgondolkodtató, mint az eredeti. Harrison Ford is már idős, nem tudja úgy uralni a képernyőt, mint fénykorában szerintem. Persze a mai filmekhez viszonyítva jó, csak én láttam az eredetit is.
2021. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Én nem emlékszem hogy a második felében túl sok akció lett volna a las vegasi jelenetet és a végét leszámítva. Abban mondjuk egyetértek hogy nem feltétlenül olyan elgondolkodtató mint az első rész, bár a legtöbb helyen az eredetire is mint style-over-substance filmre szokás emlékezni.


A mai filmes részhez kapcsolódva: szerintem nem kéne ilyen megállapításokat tenni, hogy "a mai filmekhez viszonyítva jó", mert azért a filmvilág jóval színesebb még ma is az egyszerű hollywoodi blockbustereknél.

2021. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15# De mivel ez is Hollywood terméke, így szerintem jogos összehasonlítani a többi Hollywody filmmel.
2021. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!