Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film előzetesét láthattam?

Melyik film előzetesét láthattam?

Figyelt kérdés
Youtube-on feldobott hirdetésként egy film előzetest, de sajnos csak kevés dolgora emlékszem belőle, és az előzményekben nem szerepel, mivel csak hirdetés volt ugye... Viszont szeretném megtalálni. :) Szóval amire emlékszem: fiatal, vékony, hosszú hajú lány álmában (?) visszakerül a múltba. Besétál valamilyen épületbe ami színház, vagy hotel, nem tudom pontosan de elegáns hely, és egy férfival találkozik. Amikor belenéz egy tükörbe, akkor veszi észre, hogy a tükörképe egy nála idősebb szőke nő, erős sminkkel, rózsaszín dívás ruhában. A trailer közepe/vége felé már kezd kicsit erotikusba és thrilleresebb stílusba átmenni a film, a végén egy kés is előkerült. Sajnos nem nyugodt körülmények között láttam és nem is végig az előzetest, így csak nagyjából ennyi van meg. Hiába próbáltam keresgélni, nem találtam meg. Az is lehet, hogy még nem is idén fog megjelenni a film, nem tudom. Tipp valakinek? :)

2021. jún. 2. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Last night in Soho?
2021. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az! Köszönöm szépen! :)
2021. jún. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!