Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A South Parkban, Family...

A South Parkban, Family Guyban mi ez a sokszor burkolt de sokszor nyílt "Kanada parodizálása" meg a franciákon való poénkodás? Van ennek valami amerikai (pop?kulturális vonatkozása? Mert más sorozatokban is láttam ilyesmit.

Figyelt kérdés
Sőt, még a francia kanadaiakat is van hogy parodizálják.

2021. jún. 4. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Utálják őket.


Volt erre poén kihegyezve az Így jártam anyátokkal sorozatban is.


Meg a Pajzs a Résen című vígjátékban is. :)

2021. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A kanadaiak olyanok az amcsiknak mint nekünk a nyugat,a gyenge,puhány és degenerált népet képviselik.
2021. jún. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Alapvető, gusztustalan emberi viselkedés: találni egy testileg vagy lelkileg gyengébbét és fizikailag vagy mentálisan bántalmazni. Ez megy már a kisgyerekeknél is, de sok gyerekes, pszichopata felnőttnél is. A népeknél is hasonló ez.
2021. jún. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Viúúú viúúúúú

2021. jún. 5. 10:34
 5/7 anonim válasza:
35%
Most mi bajod van a #3-as hozzászólásával, kérdező? Gondolom Téged sem tanítottak meg viselkedni a szüleid, azért lettél ekkora cinikus paraszt.
2021. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Istenem, sorozatokról van szó. A south park egyik készítője zsidó származású, és rendszeresek a sokszor valóban szélsőséges "poénkodások" a témával. De itt Kanada volt a kérdésem.


És te, a drága hármasoddal együtt ekmehettek a búsba. Egy totál fiktív sorizatokról tetem fel kérdést. Ráadásul a South Park kapcsán én is tiktakozhatnék pl, de nem, mert utána néztem az epizód hátteréről, és pusztán paródiát készítettek egy amúgy súlyos diszkriminációról egy amcsi suliban.


Csak a ti félétek nem tudják ekválasztani a valóságtól a fikciót. Meg egy kérdésem végett te már ismersz, meg bunkó, tanulatlan paraszt vasgyok.


Hát szerintm meg te ilyen lmbtq+++ ökör vagy, aki rosszul van, hogy nem lehet Márkból Mari vagy fordítva. Az ilyenek csesszék meg.


Meg van egy mondás, hogy aki a viccet nem érti, milyen hülye.


De sirjatok a south parkon vagy a family guyon késsel a sarokban.

2021. júl. 9. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért az oltásokat hanyagolhattad volna.
2021. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!