Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Rey-ről a Star...

Mit gondoltok Rey-ről a Star Warsból? Külsőleg és belsőleg is jellemezzeték mind 3 részből. Majd én is leírom a véleményem, ha érkeznek a válaszok. 😃

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 16:34
A kérdező szavazást indított:
Szexi
Mary Sue
Nem vonzó se kívülről, se belülről, de nincs baj vele
Szép, de túl ügyes
Tökéletes női karakter, Skywalker és Palpatine egyben
Átérezhető, kívülről pedig átlagos
Nem ismerem
Csúnya akárhogy nézve
Unalmas
Gagyi Luke Skywalker utánzat
16 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szarul megírt karaktervázlat.
2021. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. elég nagy szót használtál rá, de nem érveleted meg. Kérlek, tedd meg! Fejtsd ki álláspontod, és a külsejét is jellemezd pár szóval! 🙂
2021. jún. 6. 18:24
 3/25 anonim válasza:

Nőként írok.


Szép, de nem olyan hűha. Ha pasi lennék biztos fel akarnám szedni :D

Alakra is elmegy, inkább jó mint rossz.

A magyar szinkronja nekem tetszett, illik hozzá.


Belsőleg...Nem ismerem annyira..


Kedves, de magányos..szimpatikus az arca

2021. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a beszámolót a külsőről, egyetértek, szerintem se vonzó, én Padmét választanám, de az arca valóban cuki, és az idomai is formásak. 😏 Magyar szinkronja nekem is bejön.

Belső tulajdonságait nem értem, hogyhogy nem ismered? Nem láttad a filmeket? Ha megnézed, abból letudod szűrni.

7., 8., 9.részben szerepel.

2021. jún. 6. 20:10
 5/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem láttam az utolsó mondatod, így már értem.
2021. jún. 6. 20:20
 6/25 anonim ***** válasza:
#4 padmét? Ha élne is vagy 100 éves lenne.
2021. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Padmé fiatal korára gondolok. De ő ugye kitalált karakter, szóval hiába számolgatod hány éves lenne a 7.rész idejében, az egy kitalált galaxis, aminek cselekményei ráadásul réges-régen történtek.
2021. jún. 9. 17:47
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 Padmé fiatalkorában Rey még nem is élt, így még ha ott éltél volna se tudnál közülük választani, választani, már ha egyáltalán lehetőséged lenne.
2021. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, nem lenne lehetőségem, pont erről beszéltem. Semmi köze annak, hogy Rey és Padmé egy időben élnek-e, ahhoz, hogy melyik néz ki jobban.
2021. jún. 9. 19:34
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 nem azt írtad hogy melyik a szebb, hanem hogy melyiket választanád. Eleve nem is csak a kinézetről beszéltél, szóval az utolsó momdatod sem érv.
2021. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!