Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Rey-ről a Star...

Mit gondoltok Rey-ről a Star Warsból? Külsőleg és belsőleg is jellemezzeték mind 3 részből. Majd én is leírom a véleményem, ha érkeznek a válaszok. 😃

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20 dehát te mondtad hogy inkább padmét választanád, most próbáljuk kideríteni hogy miért. Szóval ha a beszélgetés tényleg másra lett terelve, akkor azt te követted el.
2021. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Csupán összehasonlítottam Rey-t Padméval, hogy legyen egy mérce, amihez mérni tudjam Rey-t, mert nekem Padmé amúgy az álomnőm.

De te erre írtad, hogyha Padmé élne, akkor legalább 100 éves lenne, ami nem értem, hogy jött ide.

2021. jún. 12. 10:10
 23/25 anonim ***** válasza:

#22 mivel teljesen más korban éltek, más neveltetésben részesültek, értelmetlen őket összehasonlítani.


Hát így.

2021. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Úgy értem az összehasonlítást, hogy Padmé külseje nekem jobban bejön, mint Rey-é. Nem a hátterét vagy a korszakát kell elemezni, az is fontos, de akkor ennyi erővel a mellméretüktől kezdve a magasságukig mindent összehasonlíthatnánk (jó, ezek mondjuk nem olyan fontos pontok, de nem tudtam jobb példát.).

De inkább ne erről az értelmetlenségről beszéljünk, hanem Rey-t jellemezd! Leírzad már kommentbe, és szavazásba a véleményed?

2021. jún. 12. 11:50
 25/25 anonim ***** válasza:
48%

Én bírom Reyt. Azt elismerem, hogy túlságosan, már-már irreálisan erősre és mindentudóra alkották meg őt, de ha ettől eltekintek, nekem kívül-belül nagyon szimpatikus.

El tudnám őt képzelni a barátnőmnek, mind magát Reyt mint karaktert, mind Daisy Ridleyt.

A külseje szerintem majdnem hibátlan, 9/10, nagyon szexi összességében, gyönyörű arca van, jó alakja (engem nem zavar hogy "lapos", amúgy se szeretem a guminőket), és elég erős kisugárzása. Szívesen lefeküdnék vele. Az eredeti hangja az ami kissé fura, túlságosan orrhangja van.

Belsőleg szerintem átlagosan pozitív személyiség, többségében jó tulajdonságokkal, ami esetleg negatív benne az a forrófejűsége.

De összességében kedvelem.

A Star Warsból nekem Qi'ra és az animációs Ahsoka Tano a TCW utolsó évadából akik még nála is jobban bejönnek.

2021. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!