Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kör című filmben mikor a...

A kör című filmben mikor a lány az elején meghal, konkrétan mi okozta a halálát?

Figyelt kérdés
Valahogy sosem fogtam fel igazán mi ölte meg a lányt a legelején aki megnézte a filmet és olyan fura lett az arca. konkrétan tátva maradt a szája és úgy halt meg? Hogy ment be a szekrénybe mikor az egyik mondta, hogy "láttam az arcát.."? Valahogy nem áll össze nekem :D. Mondták, hogy megállt a szíve de olyan ijesztőt láthatott hogy összeesett és megállt a szíve? ÉS hogy lett olyan ijesztő az arca?

2021. jún. 7. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát elvileg a lelküket szívja ki a kiscsaj és ezt így ábrázolták szerintem (a végén a pasi arca is eltorzul). Azt mondjuk én sem értettem h került a szekrénybe :D
2021. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.:D

Elvileg samara 7 napig volt még valahogy életben a kútban. ez hogy lehetséges? Mit csinált addig? Nem tudott kimászni mármint olyan nehéz volt az a fedél? 7 napig szenvedett ott mire végleg meghalt és azok a borzalmas képek azt mind ott megtapasztalta?

2021. jún. 7. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A horrorfilmek ált. nélkülözik a logikát az életszerűséget, fizikai törvényeket. 😄
2021. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.nem baj de engem még érdekelne :D

valami teória által is de tényleg

2021. jún. 7. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetseges. Etel nelkul ki lehet birni egy hetig, viz nelkul nem.


Esesnel szerezhetett agyrazkodast, ugy pedig, mivel nem jok a korulmenyek a gyogyulasra, a panikon kivul a vilag is foroghatott vele, igy pedig kimaszni se nagyon tud. De az is lehet, hogy nem volt eleg ereje hozza, hogy felmasszot a tetejeig. Gyonge kislany volt, Rachel viszont mar felnott, folyton tevekenykedik, igy persze, hogy fel tudott maszni. Vagy az is lehet, hogy tenyleg nem tudta a kut tetejerol leszedni a fedelet. Gondolj csak bele, felmaszott oda, de ahhoz hogy azt lelokje, az egyik kezere szukseg volt (nem tudta volna megtartani az egyensulyat), vagy ha megis, egy kezzel, egy egyszeru gyerek erejvel nem tudta elmozditani, hogy kimasszon.

2021. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.köszönöm.:D

amúgy elég szörnyű lehet belegondolni mit élhetett át a kislány abban a kútban még ha gonosz is. FŐleg mikor kiniytotta a szemét a vízben és látta hogy rázárulz a fedő..

2021. jún. 8. 00:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg nem mellesleg egy olyan kútban tök sötét lehet ahogy a víz is tiszta fekete volt így nem hiszem hogy láthatott ott sokat. hiába szűrődött át némi fény. ijesztő lehet belegondolni egy ilyen helyzetbe.
2021. jún. 8. 00:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Most ahogy nézem a jelenetben tényleg elég mély kút is az meg elég nehéz ott felmászni és fogni bármit közben nem hogy eltolni azt a valószínűleg nehéz korong fedőt és közben kapaszkodni.
2021. jún. 8. 00:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom az eredeti japán trilógiát.
2021. jún. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9.azt láttam de nem jött be valahogy.
2021. jún. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!