Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet kéne megcsinálni...

SIDLER22 kérdése:

Melyik filmet kéne megcsinálni 48FPS-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy projekten dolgozom. Az a lényege, hogy mesterséges intelligenciával a 24FPS-ben rögzített filmeket felkonvertálom 48-ba. Eddig két filmet készítettem el.

- 1917 (ezt volt a legkönnyebb mert nem volt benne vágás)

- Bosszúállók: Végjáték (ezzel kereken 1 napot dolgoztam folyamatosan. Sajnos a végeredmény nem lett a legjobb ugyanis képkocka többlet miatt, ahogy halad előre a film, úgy marad le a hang a képtől. Ettől függetlenül nagyon szép a végeredmény :) )

Technikai korlátok miatt mindkettő csak 1080p-s viszont az alapötlet működött.

Most terveztem egy 4K-s változatot valahogy összehozni. Nem biztos, hogy menni fog, de megpróbálok ügyeskedni valamit.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti melyik filmet látnátok szívesen 4K48FPS-ben? Ugyanis ha már szánom rá egy egész napomat akkor valami olyat készítsek amit meg is néznek többen.



2021. jún. 9. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán az Alien bolygó neve: halált, de nem tudom, hogy van-e belőle 4k változat. Ha nincs akkor Világok harca (2005). Világok harcából talán tavaly jelent meg a 4k változat.
2021. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az csak jó ha nem 4K-s mert 4K-s filmhez 6 TB-os vinyó kéne :D

1080p-hez meg bőven elég a mostani 2-es is.

2021. jún. 11. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!