Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudták megcsinálni a...

Hogyan tudták megcsinálni a Szabadság Szerelem című filmet? Én tudom, hogy a filmben minden lehetséges, de mégis, az a sok tank hihetetlen.

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsilány a filmben talan 15 tank tűnik fel.


Orosz T-34 es T-55-ösök.


Ezekből a típusokból összesen TÖBB MINT 100 000 darabot gyartottak.


Na így mar nem olyan sok.

2014. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bérbe vették egy múzeumtól, vagy gyűjtőtől. Ha nézted a Tank Overhaul-t, akkor tudhatod, hogy vannak olyan járműtelepek, amik külön régi autók, vagy esetünkben tankok restaurálásával és bérbe adásával foglalkoznak, a századfordulós filmekhez például ilyenektől vérlik az autókat. Mivel a T-35 harckocsi a legnagyobb számban legyártott szovjet tank, így a legtöbb ilyen garázsnál úgymond "alap" egy olyan. Az ágyú értelem szerűen nem működik rajta, akárcsak a többi fegyver sem, szóval ártalmatlanok, így, ha egy forradalmár úgy döntene, hogy elköt egy ilyet nem sokra menne vele, mert lőni, ha akarna se tudna vele.
2014. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tankokkal most már tisztában vagyok,de a háttér?

2006-ban Magyarország nem úgy nézett ki.

2014. nov. 6. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A Die Hard 5 forgatásán átalakítottak egy halom utcát. Gyakorlatilag csak el kell menni egy lepusztult kerületbe, szétszórni pár roncsot, aztán kész is. Ebben mi a nagy wasistdas?
2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez magas nekem.

Köszönöm a válaszokat

2014. nov. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!