Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudnak a színészek a...

Hogy tudnak a színészek a saját nemükkel csókolózni?

Figyelt kérdés

Pl: fiú-fiúval

Mert nem értem, hogyha valaki heteró az nem szívesen csókolózik a saját nemével.

És vannak színészek, akik biszexek vagy gay, leszbik, de az olyan színészek, akik nem azok mégis, hogy tudják ezt?



2021. jún. 14. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munkájuk. GOndolod, hogy az ellenkezö nemü, de unszimpatikus, büdös szájú, ellenséges valakivel jobb?

Nekik az nem szórakozás, hanem munka, amit meg kell csinálni! Ennyi

2021. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy munka. Ugyanilyen helyzetben vannak azok a homoszexuális színészek is, akik a szerepük szerint hetero személyt alakítanak. Ha valaki ezt nem szeretné vállalni, akkor maximum nem fogadja el a szerepet. De egyébként teljesen igaza van az első válaszolónak is. Nem vonzódik egymáshoz minden hetero színész sem, sőt lehet, hogy nem is kedvelik egymást, úgyhogy akkor sem lehet annyira élvezetes a szerelmes jelenetek forgatása.
2021. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy filmes csók amúgy sem olyan mint a valóságban, kívülről annak látszik, ennyi a lényege, de nem történik semmi. Sokszor még az ajkaikra is ragasztanak ilyen fóliaszerűséget, bár szerintem ez a hetero jeleneteknél is bevett szokás.
2021. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Ez a dolguk, attól nem lesz semmi baja, hogy azonos neművel csókolózik.


Emberek ölnek meg erszakolnak a képernyőn, szerintem azt sokkal nehezebb eljátszani ép ésszel, mint egy szerelmes csókot, de kinek hogy....

2021. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Milliárdokért te is megtennéd
2021. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!