Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A macska - című szappanopera...

A macska - című szappanopera 1-2 kérdés?

Figyelt kérdés

Az első, hogy érdemes végignézni? Eddig 3 részt néztem meg, nagyon tetszett, de őszintén csalódtam, amikor a 3. rész felénél hirtelen ugrottunk az időben -mennyit?- egy jó nagyot. Azt reméltem, hogy azért egy 15-20 részen àt még ki fognak tartani a gyerekszereplők.


A második, pedig tényleg az, hogy mennyit ugrott a történet? Mert a gyerek karakterek nekem olyan 13-14 évesnek tűnnek, a felnőttek viszont 25 körülinek, szóval nem keveset. Hiányérzetem van, hogy mi a nyavalya történt az ugrás közti időkben, mert gyakorlatilag full ugyan ott tart a sorozat, a Macska még mindig a szemétdombon, Pablo még mindig titokban találkozgat vele stb :D


2021. jún. 17. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a sorozatbaráton néztem végig pár éve. Ha ott nem vagy regisztrált, akkor még az onlinefilmek.me oldalon is érdemes rákeresni. Sok sorozat van fent.
2021. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!