Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy találkozhatnék Nagy...

Hogy találkozhatnék Nagy Rebekával, Adányi Alexszel, Hevesi Tóth Evelinnel és Timon Barnával? (Jóban rosszban)

Figyelt kérdés

Követem őket a közösségi oldalakon, írtam is már nekik, hogy szeretnék találkozni, de nem kaptam választ. A két lányról tudom, hogy most hol próbálnak meg szerepelnek, de nem akarok ilyen zaklatósnak tűnni. Egy közös képet és egy aláírást szeretnék a gyűjteményembe, főleg, hogy azóta már az Alex meg az Evelin is elmentek a sorozatbol:(.

Valakinek valami ötlet, tanács?



2021. máj. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan találkoznak veled egy közös képhez, ha adsz nekik egymillió forintot.
2021. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
nem akarsz "zaklatósnak" tűnni, de azért még írogatsz nekik, hogy te, egy vad idegen találkozni akarsz velük :D
2021. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az miert zaklatas, hogy szeretnek veluk talalkozni? Nem irogatok minden nap, csak parszor megprobaltam.
2021. máj. 12. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztosan találkozni akarnak egy vadidegennel... :D
2021. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Amúgy most te sem hiszed hogy csak úgy találkozhatnál velük random...

megannyi rajongójuk van és te egy vagy a sok közül.

ha lesz közönségtali ott találkozhatsz amúgy nem hiszem.

Hiába írsz nekik nem fognak válaszolni egy vad idegennek.

én szerencsés voltam mert találkoztam már tamás atyával a villamoson párszor arra ment amerre én pont :D, a braghini rozinával is 2x talán a környékünkön szóval vagy szerencsésnek kell lenned vagy sehogy.

párszor próbáltad az már olyan mintha zaklatnád őket..

amúgy jó hogy 3.kommentben írod hogy Az miert zaklatas, hogy szeretnek veluk talalkozni de a kérdésben meg már beismered hogy nem akarsz de kicsit olyan vagy hogy de nem akarok ilyen zaklatósnak tűnni XD

mondj le róla én is szeretnék több szereplővel talizni kérni képet aláírást de nem fogom ezért őket zaklatni instán vagy facebookon hogy figyu hadd talizzak veled és kérnék autogrammot meg képet a colleciómba. kb így fogalmazhattál...

2021. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!