Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek amikor bejön...

Szerintetek amikor bejön Magyarországra a Disney+, lefogják szinkronozni a sorozaroKAT (WandaVizíó, Sólyom és a Tél Katonája, Loki)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg nem. Magyarország kicsi, nem hajlandók az emberek fizetni ilyen tartalomért, így csak ráfizetés lenne. Elérhetővé teszik, hogy akinek így is jó az fizethessen, de költeni miattunk nem fognak.
2021. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Az majd akkor fog elválni hogy mennyien fizetnek elő.

Az első válaszolóval nem értek egyet, mert pl Netflixen is egyre több a szinkronos tartalom.

Szóval ezt majd később tudjuk meg.

2021. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A Netflix más, mert ők nem a világ legpénzéhesebb cége. A Disney nem fog költeni, ha nem térül meg többszörösen. Egy sorozat szinkronját nem dobja össze 10.000 potenciális magyar előfizető.
2021. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz majd szinkron is, de én elsőnek örülnék ha itthon is lenne végre
2021. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem rajongok a szinkronokért. Nagyon ritkán olyan jók, mint az eredeti. Sokszor nem jön vissza a hangulata az eredeti jelenetnek, máskor meg a szinkron elnyomja a környezet eredeti hanghatásait. Ezért én mindent eredeti nyelven nézek, ha egy mnód van rá. Ha van hozzá magyar felirat, akkor azzal, ha nincs, elboldogulok az angollal is. Amikor a lányomnak ugyanezt elmondtam, hallani sem akart róla. Aztán egyszer csak felirattal nézett meg valamit, mert nem volt szinkron hozzá. Egy éven belül átállt angol feliratra, de mivel ez már 2 éve volt, most már csak angolul néz mindent, felirat nélkül. Most 15 éves. Szóval ha jobban nekirigaszkodsz, 1-2 év múlva te sem teszel fel majd ilyen kérdéseket, mert már messze nem fog érdekelni.
2021. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 válaszoló elég baj hogy csak eredeti nyelven vagy hajlandó nézni filmet sorozatot mert én szerintem úgy jó nézni filmeket sorozatokat amilyen anyanyelvel születél persze hogy ha nincs szinkron még hozzá akkor megnézem én is feliratosan de ettöl még szinkronosan szeretek nézni dolgokat.
2021. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Nem részleteztem a családomat, de én Angliában lakom (a lányaim még otthon tanulnak) és teljesen természetes, hogy minden így működik körülöttem. Anyanyelvemen csak az olyan műsorokat nézem, amelyek magyar gyártásúak. Ezek filmek, sorozatok, TV műsorok. A sportok közül csak a Forma1 érdekel, na azt tényleg magyarul nézem, mert ott tényleg számítanak az apró részletek és a szaknyelv.

2021. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!