Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Egy gésa emlékiratai c....

Az Egy gésa emlékiratai c. filmben csak én találom ezt furcsának?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a végén az elnök bevallja az érzéseit illetve azt, hogy ő egyengette a háttérből Chiyo útját csak ugyebár a barátja képbe került és kvázi közéjük állt. De hisz még csak egy pici kislány volt, amikor először találkozott vele.. Gyönyörű film, de számomra ez finoman szólva is fura.
2021. jún. 24. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha utána nézel az egész film és könyv egy hatalmas nagy "fura", én is olvastam és nekem is tetszett, de az író férfi rohadt nagy botrányokba keveredett. röviden szólva a fele se igaz, sok helyen elferdített vagy kitalált dolgokat, személyi jogokat sértett stb stb. a könyvet ihlető gésának saját könyve is van, amiben mindent tisztáz, a Gésák gésája a címe. csak hogy egy példát mondjak, a "rivális" gésa a valóságban nagyon jó barátnő volt.
2021. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa. Amikor találkozott vele, nyilván nem romantikus érzelem fűzte a kislányhoz. Az csak akkor jött, amikor felnőtt nőként viszontlátta. Két felnőtt ember között pedig már nem számít a nagy korkülönbség.
2022. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!