Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberek miért pénzelik a...

Az emberek miért pénzelik a Netflixet meg a HBO Go-t, mikor megvan minden ingyen torrenten és egyéb oldalakon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 10:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
57%
Én pl azért pénzelem a netflixet, mert nincs sem laptopunk, sem számítógépük, így letölteni sem tudom a filmeket. :)
2021. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek miért dolgoznak amikor rablással rögtön is lehet pénzhez jutni?
2021. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Az embereknek miért adnak fizetést, ha egyszer a rabszolgatartás is bejött régen?
2021. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
63%
Na és mi lenne meg ingyen torrent és egyéb oldalakon, ha a tartalomgyártók nem gyártanának tartalmakat? Nem fizetsz, nem gyártanak anyagokat, nincs mit ellopni.
2021. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
64%

#1

Nekem van számítógépem, de telefonról torrentezek. :)


Amúgy a legtöbb ember egyszerűen vagy hülye a torrentezéshez, vagy nem tud meghívót szerezni. (Mert jó magyar tartalom inkább zárt oldalakon vannak. Ha valami alapból csak feliratos, megoldható az hogy TPB + srt fájl valahonnan, de az emberek szeretik a szinkronos filmeket.)

Egyik barátnőmék 12.-ben nem tudtak kicsomagolni egy rar fájlt. (Ami amúgy az általam megoldott számítástechnika házijuk volt) Hogy várod el az ilyenektől, hogy telepítsenek egy torrent klienst, beállítsák a legoptimálisabbra, majd megnyissák vele a torrent fájlt, s azt eleget seedeljék ahhoz, hogy ne tiltsák ki őket az oldalról?

2021. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
37%
Meg ha lehetne csak pár filmet külön ilyen pár száz forintért megvennni. De most azért elofizetni mert egy két dolog érdekelne hát annyit nem ér akkor egyszerűbb letolteni
2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 meszike91 ***** válasza:
81%
Mert egyszerűbb és legális. Nem mindenki tud meghívót szerezni torrent oldalakra és nem mindenki akar vírust kapni és szexhirdetést nézegetni az online film mellett.
2021. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
84%
Mert nincs meg minden torrenten :D
2021. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
7. AdBlockról hallottál már?
2021. jún. 24. 12:40
 10/64 anonim ***** válasza:
89%
Ha tehetős lennék, én is pénzelném őket.
2021. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!