Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem volt hatással a...

Miért nem volt hatással a vírus a filmekre? Szerintetek is ugyanannyi film készül mint a vírus előtt?

Figyelt kérdés
Azt vártam hogy kevesebb film lesz készülőben és kitisztul a filmpiac de ugyanannyi film készül . Bár gondolkozom rajta hogy több filmet készítenek hollywoodban mint a vírus előtt. Szerintetek? Készülőben a halálos iramban 2 részes lezárása utána spinoffok. Marvel dc filmek. Streaming tartalmak pl. Halhatatalan gárda folytatása stb... ezek csak példák . Azt hittem a vírusnak lesz valamilyen hatása erre semmi. Nem tett be a filmiparnak. Azt hittem legalább a béna bruce willises Zs kategóriáju filmeket nem fognak gyártani de jönnek továbbra is.

2021. júl. 2. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Filmek, melyek késtek, nem a mozikban jelentek meg, vagy kaszálásra kerültek a vírus miatt:

[link]

Nem fogom megszámolni, de csak így ránézésre száznál több címről van szó. Egyértelműen hatással volt a filmiparra a vírus.

2021. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én két filmet is láttam már itthon, ami most megy a mozikban, vagy még csak hamarosan fog menni.
2021. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik dimenzióban élsz?


Az Avatar 2 6. halaaztása pont a vírus miatt lett. Erről azért csak kellett volna hallj.

2021. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az avatart. Nem is várom . Első része sem tetszett. A fő kérdés az volt,hogy miért nem szelektált a vírus filmek tekintetében ? Eltolás oké tudom,hogy eltoltak sokat ,de úgyis megjelenik egyszer. Nem sok filmet töröltek azért.
2021. júl. 2. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A fő kérdés az volt,hogy miért nem szelektált a vírus filmek tekintetében ?"

Hogyan szelektált volna? Egyik film ugyanúgy halasztva lett, mint a másik. Mindkettő később jelenik meg, és kész.

2021. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mert miért is kellett volna törölni egy olyan filmet, aminek van már forgatókönyve, rendezője, szerződtettek hozzá színészeket, stábtagokat, stb, s esetleg már el is kezdték a forgatását?


A vendéglátói szakmák se szűntek meg, csak volt egy tekintélyes kimaradás ott is...

2021. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értettetek meg. Nincs baj. Az a kérdés,hogy miért jelenik meg sok film még mindig ? Ha itt volt egy vírus akkor miért készítenek még sokat,hogy ha rendezők megmondták,hogy hatalmas összegű filmeket fognak csak moziban bemutatni . Emily Blunt is ezt mondta. A blockbusterek fognak csak menni szerinte. A rendezők szerint is. Erre elég sok a nagy költségvetésű film.
2021. júl. 2. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az a kérdés,hogy miért jelenik meg sok film még mindig ?"

Mert semmilyen szignifikáns csökkenés nem történt se filmrendezők, se filmstúdiók, se forgatókönyvírók, se színészek, se eltervezett filmek, stb számában.

2021. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem csak moziban lehet bemutatni a filmeket.


Én pl még moziban se jártam sose, de azért elég sok filmet láttam. :)

2021. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!