Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történne, ha a Fekete...

Mi történne, ha a Fekete Özvegy premiere után 1-2 nappal berobbanna egy újabb nagy Covid hullám és ismét korlátozni kéne a mozikat?

Figyelt kérdés
Ebbe most gondoltam bele, hogy olvastam hogy már nyitva a mozik és nem kell védettségi se, és mit ad Isten, pár nap múlva debütál is a Black Widow, aminek csak cirka másfél éve kellett volna megjelennie... mert persze hogy a kapzsi Disney inkább kivárta hogy megnyissanak a mozik, mint hogy esetleg teszem azt kiadja streamingre vagy ilyesmi... Na most belegondoltam, mi lenne akkor, ha most amikor debütál a film a mozikban, még azokban a napokban beütne egy újabb nagyon durva hullám (amire amúgy minden esély meglehet ezzel a sok új variánssal meg azzal hogy pl. a foci EB-re boldog-boldogtalant beengedtek)? Mit csinálna akkor a kapzsi Disney? Azonnal visszahívnák a moziból ha nem tudna max nézettséggel menni (mert mondjuk csak oltottak és igazoltak mehetnének vagy csak 5-10 ember per vetítés, vagy pár hétig még annyi se), és addig tolnák amíg tuti megint a rekorddöntés (ha 10 év akkor 10 év), vagy akkor már muszáj lenne műsoron tartaniuk ha egyszer bemutatták?

2021. júl. 4. 01:13
 1/3 anonim válasza:
91%

Nem hinném, hogy pont ettől a filmtől.. Amúgy meg már belefaradt mindenki.

Engem érdekelt a film, de túl sokáig állt a polcon.. Most már egyaltlan nem érdekel.

2021. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A streaming ma már kezdi jobban megérni sokaknak, mint a mozi. A mozik ezért küszködnek. Találsz erről elég videót a Youtube-on. Ennek ellenére hiába van otthon hatalmas filmvásznad 4K projektorral, vagy 8K-s TV-d, azért pl az IMAX az IMAX. Egy pár ember megengedheti magának az otthoni IMAX hatást, de ezek kevesen vannak. A mozinak van egy különleges hatása, egy légköre, ami jobb, mint otthon. Mivel elég sok otthoni házimozi van, és a filmeket pont a járvány miatt már TV-n is el tudod érni, így nem éri meg sokaknak fizetni a moziért, el vannak vele otthon is. Én azért úgy vagyok vele, hogy az biztos, hogy a Dűne filmet biztosan IMAX-ben szeretném megnézni és hajlandó vagyok fizetni is érte. De a többi filmet otthon fogom megnézni.
2021. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Am se sokan jarnak mar moziba.. Mar szinte mindenki megtud nezni otthon barmit 4kban 2meteres tvn. Kenyelmesen, idegenek nelkul.
2021. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!