Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináltok, ha végeztek...

Mit csináltok, ha végeztek egy sorozattal? Ti is érzitek azt az ürességet? Ha igen, hogy szűntetitek meg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belekezdek egy újba😂
2021. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha végig nézek egy sorozatot, szeretek utána elgondolkodni, hogy mi volt benne, mi hogy történt stb... Általában másnap vagy este kezdek bele egy új sorozatba. 😅
2021. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt ilyen. Többször is. Ilyenkor általában utánaolvasok mindennek is. Kritikának, imdb oldalt megnézem, akár itt gyakorin véleményeknek, instagramon színészeknek, kommenteknek. Ahogy előttem írták, átgondolom.

Ilyesmik. :)


Aztán filmeket nézek inkább, azok rövidebbek. Gyorsabban el lehet terelni a figyelmet velük és azokat is ugyanúgy lehet élvezni. Későbbehet másik sorozat vagy még később ugyanaz még egyszer, ha tényleg nagyon tetszett. :)

2021. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma fejeztem be a Lost-ot. Szóval én most is érzem azt azt ürességet. Idővel elmúlik, aztán majd találok egy másik sorozatot. És, ha annak is vége akkor kezdődik elölről ez az ördögi kör.
2021. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az első válaszoló válaszát adom. Próbálok hasonló karakterű sorozatot keresni. Bár azt el kell ismernem, hogy régebben sokkal jobb sorozatokat adtak ki mint most az elmúlt 2 évben.
2021. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mást nézek.
2021. júl. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!