Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjatok már a Jurassic Park...

Várjatok már a Jurassic Park Káosz elmélet nevű sorozatot?

Figyelt kérdés
Május 24-én jön az új Jurassic World sorozat, a Káosz elmélet. A Krétakori tábort is láttam már, és bár kicsit sok volt az üldözés a végére, de azért én várom az új sorozatot! Elvileg Brooklyn is meghal amit eléggé sajnálok :( várjátok már az új sorozatot?

máj. 3. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Megnéztem a Krétakori tábort, ezt is várom!
Elég volt belőle egy évadot is látni, nem nekem való
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
A krétakori táborból csak részleteket láttam fél szemmel, hát nem fogott meg. Én konzervatív Jurassic Park rajongónak számítok, épp most fogom befejezni a regényt. A Jurassic World, hát mit mondjak, elég langyos volt. Mai szemmel már a The Lost World is helyenként túl sok poénnal operált, a World már teljesen komolytalan és súlytalan.
máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én várom, habár a krétakori tábort nem bírtam végignézni, mert a 4. és 5. évad nagyon rossz.
máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kicsit is hasonlítani fog a Krétakori Táborra, akkor napalmmal kéne inkább elégetni.
máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mese? Hat az aztan nagyon jo lehet foleg kepek alapjan (negativ ertelemben persze)


#1 JP 3 akkor szora sem erdemes? Meg se emliteted

szerintem egesz jo volt


1 ben azert nem sok izgalom volt igazan a konyhas jelenet


persze attol meg nagyon jo es hangulatos film de az emberek tobbsege foleg ma az izgalomra vagyik

jp2 ben eleg izgalmas a raptoros resz


jp3 ban meg egybol elejen nyakunkba zuditottak legizgalmasabb reszt


az igaz hogy utana nem igazan lett a repcsi ragcsalo, rancigalo reszhez foghato resz tobb

máj. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 voltak benne jó dolgok (pár akciojelenet, a cgi, a zene), de valami pocsék forgatókőnyv. Majd nem olyan rossz mint bármelyik JW epizódé.
máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt egyébként már meg lett hivatkozva hogy mi a baj vele:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 ja igen a trex spino harc is elejen van

szoval valoban elejebe tul sok mindent beletettek

forditva kellett volna a filmet

legalabbis #6 ben egy hosszabb valasz alapjan

de en annyira nem banom ha nem kell az izgalomra varni es aztan tobb nem igazan lesz akkora (attol meg hogy az se lenne baj)


amugy raptoros repcsis alom jelenet valoszinuleg a reptilian urlenyek miatt kerult bele


vagy materialisabban azert hogy igy fejeztek ki a raptorok annyira okosak hogy beszelni is tudnak

ott irja is egy valaszado hogy erol szolt film, mint 2 a trex anyai (nem szuloi? 2en voltak... meghozza a himet kapta el altatoval akkor nem apai osztonerol?) osztonerol

máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én várom
máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 mind igaz, csak ezektől:


Túl sok akció hirtelen az elején

A teljesen feleslegés rész a robbanólövedék tesztelésével (ez sem futott ki sehova, meghaltak a gép leszállása utáni 10 percben, ez egyébként az első könyvből lehetett átemelve, ott gyilkolászta Muldon robbanó lövedékekkel a raptorokat)


Az egy darab lassításos jelenet mikor Udesky-t kinyirják a raptorok


A végén mikor valaki a parton egyedül óbégat egy öltönyben egy megafonnal, majd utána szállnak partra a katonák, azzal a katonásitott jurassic park témával


Ilyen tévefilmes feelingje lesz az egésznek.


Miközben egyes akciojelenetek:


Billy és a pteronodonok

A raptorok a kutatólaborban

A trex es a spinosaurus harca


Ezek "A" kategoriás jelenetek.


De a szővegkönyv is borzalmas, semmitmondó.


Jurassic Parkban elég sok a filozofálgatás, itt meg gyakorlatilag small talk megy, amiről tényleg úgy érzed hogy improvizáják, tehát meg csak nem is egy valós beszélgetés érzetét kelti.

máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én várom, bár ha Brooklyn meghal...
máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!