Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a 4. évad fináléjában? (Miraculous)

Figyelt kérdés

Állj!!!!

Mielőtt elolvasnád elmondom hogy a kérdésem dugig van Spoilerekkel szóval csak saját felelősségre!



A leleplezés a negyedik évadban meg van erősítve, tehát készpénznek vehetjük!


A rész címe:

"Shadow Moth utolsó támadása"


Mint olvashatjuk a kérdés az, hogy Adrien szembeszáll-e az apjával, szóval nem önszántából megy el Lilával


Mint tudjuk a jövőben más lesz halálfej, de ez nyilván csak a 6. évadban történhet meg hiszen meg lett erősítve hogy az egész 5. évad kb. arról fog szólni hogy Marinette felkeresi az eltűnt talizmánokat a világban


Maga a jelenet amikor legyőzik a szupergonoszt az is publikálva van a TF1 jóvoltából, és ott láthatjuk hogy Rena Rouge nincs velük tehát az is egy fontos részlet hogy valószínüleg a Sentibubbler részben Marinette tényleg elveszi Alyától a talizmánt.



A rész leírása:


Shadow Moth, miután megértette, hogy Katica mindig diadalmaskodik, ördögi tervet készít, amely egy szupergonosz létrehozásából áll, ami képes arra, hogy áldozatai mindenféle kockázatot vállaljanak. Amikor Marinette megtudja, hogy Adrien néhány hétre elutazik Párizsból Lilával, az Agreste márka új arcával, készen áll bármire, hogy megakadályozza őt ebben; De mekkora mértékben? Felfedné titkos kilétét a szerelem érdekében? És kockáztatná-e Adrien, hogy végre szembeszálljon apjával?



2021. júl. 5. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit láttál az évadból, de már kij9tt a 4. évad nem tudom mennyi értelme lenne az 5 záró évad előtt lelőni a poént. inkább az 5. közepe felé kellene.

az 1. 4 részt láttam felirattal, ez alapján csak annyit mondok spoiler MArinette elmondja a titkát a legjobb barátnőjének.

2021. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az 5. a záró évad. 7 évad van megerősítve, ezek a spoilerek pedig hivatalosak így a cím is az. És igen, láttam az összes részt beleértve a Gang of Secretset is
2021. júl. 5. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
igen 7 évad , de az utolsó 2 évad már kicsit más lesz. más szereplőkkel.
2021. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek az ilyen spoilerekben, már volt egy csomó "hivatalos" spoiler (pl reveal a 3. évadban), és aztán nem úgy lett, másképp lett, epizodikus lett stb... úgyhogy nem akarok találgatni, majd megnézem az évadot mikor kinn lesz az egész és ennyi...
2021. júl. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!