Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lehetséges lenne,...

Szerintetek lehetséges lenne, hogy a Barátok közt úgy érjen véget, hogy Berényi Zoltán csak álmodta az egészet és az autóban ül még mindig (amiben balesetet szenvedett) és nem hal meg?

Figyelt kérdés

Felébred és azt mondja a sofőrnek, hogy "Te Csurgó Pista, képzeld mit álmodtam", vagy bemegy a Rózsába ahol épp házavatót ünnepelnek és elmondja a véleményét?


Vagy lehet kómában volt és x év után felébred és az álmában halottnak mondták, amúgy csak kómában volt és mindent tud, mert a tudatáig eljutitt a látogatói beszélgetése? Felébred és azt mondja, hogy tudja, hogy meghalt Ákos meg a többiek meg, hogy most Claudia vezeti a céget.


2021. júl. 6. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Hát de most véget ér és bár sajnos nem néztem évek óta, érdekelne mi lesz a vége.
2021. júl. 6. 14:24
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mióta a Konta Barbi, Juga Verus elment, azóta szar az egész.
2021. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanerre gondoltam, csak egy dupla csavarral. Az utolsó 5 perc az lenne, hogy Magdi néni felkel, és az egész egy álom volt, még mindig 98-ban vagy mikor vagyunk, mikor beköltöznek. A nézőnek lefagy az agya, és mikor már heves anyázásba kezd, hogy milyen olcsó megoldás volt az, mikor valami epikus befejezésre számított volna. És akkor megint megszakad a kép, és Vili bácsi is felkel, és mégis a jelenben vagyunk, mégis megtörtént minden, majd valami színpadias lezárás jön, pl. kimegy az udvarra vinni a szemetet, és lekapcsolja a villanyt, ezzel elsötétül a kép.

(valahogy így)


Amúgy nem, annyira béna fordulat, ráadásul el lett lőve már egy klasszikus szappanoperában, nem fogják ezt csinálni. A giccses 'jövőbe tekintős, ahol mindenki szuper jól van és nevet, miközben altatja a gyerekét, meg pont az esküvőt tartja' klisére jóval nagyobb esélyed van.

2021. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Kiderül, hogy Varga Irén álmodta az egészet. Utána vele jön egy 23 évig tartó sorozat.
2021. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

5, nagyon szépen köszönöm, mondjuk abba mem gondoltam bele hogy máshol már eljátszották "az egész csak egy álom volt" befejezést.


Egyszer láttam Vili bácsit pár éva a buszon.

2021. júl. 6. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Kultikus Dallas fordulat a 90-es évekből, hogy Pamela álmodott kb. egy egész évadot, és mégsem halt meg egy főszereplő, hanem reggel kilépett a zuhany alól, miközben a felesége felébredt, mintha mi sem történt volna. Mai napig emlegetik sorozatok kapcsán.
2021. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Barátok köztet is elrontották. Jól indult, aztán átváltottak meleg propaganda műsorba, mint minden az RTL klubon. Sajnos azt a homár igazgatót nem tudják kirúgni sajnos.
2021. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú az komoly lenne, nagyon nagyon hosszút álmodott évtizedik aludt XD
2021. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hakapeszimaki válasza:
Nem Dallas ez,hogy a Bobby halálát,csak Pamela álmodta és másfél évig tartott az álom,mivel csak péntekenként volt,Dallas!
2022. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!