Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel filmek körül miért...

A Marvel filmek körül miért van még mindig ekkora hisztéria minden új premiernél?

Figyelt kérdés

Én nem leszek álszent, nem fogok hazudni: én is nézem a Marvel filmeket, láttam az összeset, többségük tetszik is. De ettől függetlenül nem tudok rájönni, miért van ekkora hisztéria minden egyes új megjelenés előtt, alatt és után folyamatosan. Nem értem mitől ennyivel több, jobb, másabb egy Marvel film mint bármelyik random szórakoztató hollywoodi produkció, hogy ennyire dicsőíteni kell mindet, meg atomjaira szedni minden fórumon. Hó filmek, de ennyi, egyik se filmtörténeti mestermű.

Most is már napok óta mással se tele a Facebook, itt a Gyakori, a híroldalak és kb. minden, hogy Fekete Özvegy így, Fekete Özvegy úgy, kinek tetszett, kinek fog tetszeni, mikor adják, hol adják, minden színész szerepe és karriere atomjaira bontva...

Én ezt nem tudom értelmezni, még csak nem is arról van szó hogy ez annyira újdonság lenne, megy a hacacáré másfél évtizede, minden áldott film előtt és után akkora fesztivál van a neten mintha legalábbis megtalálták volna az örök élet titkát. Mitől annyira érdekes még ez a széria ennyi idő után is hogy minden részét ekkora hévvel kell promózni és elemezgetni? Ugyanarra a sablonra épül mind, és ráadásul még csak nem is az mint anno mondjuk a Star Wars hogy 3 évente kijött egy film három film erejéig, aztán 20 év szünet majd megint 3 évente egy-egy film, az még úgy érthető hogy újdonság volt, de ezek a filmek futószalagon jönnek, évente 3-4 is már, plusz a sorozatok, kb. még ki se fut az egyik és már itt a másik (ez két éve pláne így volt, emlékszem még adták a mozik az Endgamet mikor már megjelent a Pókember...

Most is már most mekkora felhajtás van az Özvegy körül, és még most fog debütálni ténylegesen. Értem én hogy jó csaj a Johansson, de ezt eddig is tudtuk, ezt leszámítva meg mi akkora extra lehet ebben a filmben hogy ezt is rosszullétig kell pörgetni a neten hónapokon át? Volt közben egy valag más film is premieren, azokról egy mondatot nem írtak sehol. Állandóan csak a Marvel Marvel Marvel... Érti ezt valaki?



2021. júl. 7. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most épp ez van terítéken a moziban, most van a premierje, ezért beszélnek róla. Pont úgy, mint a Trónok harcáról korábban, a csapból is az folyt.


Nézd meg (de gondolom tudod) a bevételeit az MCU filmeknek és rájössz, hogy nagyon sokan mások is szeretik, ezért téma

Nem kell "filmtörténeti mestermű" legyen, senki sem mondja ezt, egyszerűen csak rengeteg ember foglalkoztat, pont ahogy neked is tetszik, úgy másnak is, csak ezt nem pár ezer ember nézi meg, hanem több tíz millió, így több ember hozza fel témának.

Szerintem semmi baj nincs ezzel, felesleges többet belelátni, ha téged nem érdekel lapozz tovább. Legalábbis én ezt csinálom.

2021. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elképesztő bevételek egy jelentős része megy marketingkampányra, fizetett hirdetésekre és kritikákra, ezért folyik annyi helyről és ilyen sokáig. A másik része, hogy sok kattintást hoznak + premiere van a filmnek.
2021. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!