Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok olyan sorozatokat...

Tudnatok olyan sorozatokat (filmeket) írni amikben leszbikus lanyok vannak?

Figyelt kérdés

Sok ilyet lattam mar, de mostanaban nem nagyon talalok ujakat... Olyat szeretnek amiben inkabb tinik vannak (bar leirok parat amiben nem tinik voltak es lattam)


amiket lattam mar: everything sucks, sex education, atypical, iam not okay with this, dickinson, teenage bounty hunters, euphoria, glee, the haunting of bly manor, feel good, ginny&georgia, dare me, the bold type, riverdale, pretty little liars, legacies, american horror story, orange is the new black

- biztosan van amit kihagytam (tudom eleg sokat irtam) es van amit elirtam csak ezert irtam mindet angolul mert ugy jobban megszoktam oket talalni, elore is koszonom ha valaki tud valami jot irni, bar mar az ismertebbeket mind lattam de biztosan van meg



2021. júl. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Blue Is The Warmest Color
2021. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vis A Vis

Euphoria

The 100

I Care a Lot

2021. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszbikus vámpírok gyilkosai
2021. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Glee
2021. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adele élete
2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!