Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi olyan durva a Mártírok...

Mi olyan durva a Mártírok filmben?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam.

De több ismerősöm is azt mondja, hogy azt ne nézzem meg, mert nagyon durva.

Aki látta mi olyan durva benne? Megnézzem majd valamikor szerintetek?



2021. júl. 9. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Tök mindegy mit írunk, nézd meg és gyere vissza.
2021. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert ha tényleg nagyon durva akkor lehet, hogy nem nézem meg.
2021. júl. 9. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle válogatott szadista kínzások vannak benne elég vizuálisan ábrázolva. Én nem láttam csak mesélték nekem őket, de már attól forgott a gyomrom.
2021. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég véres, meg a sztorija is durva, viszont nagyon jó film sztem. Ha hozzá vagy szokva a horrorokhoz akkor nézd meg, nem felesleges benne a sok kínzás meg ezek, van értelme a történet szempontjából. Az meg eleve jó ha egy horrornak van egyáltalan normális sztorija.
2021. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó film,bár edzett vagyok,láttam durvábbat is. Ha gyenge idegzetű vagy,ne nézd meg inkább.
2021. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan vannak benne vizuálisan is sokkoló elemek, azonban nem amiatt "durva" igazán, hanem lélektanilag megviseli az embert annak a gondolata, hogy bezárva tartanak egy sötét és üres helyen, megfosztanak mindentől, amitől embernek érezheted magad és addig gyötörnek, amíg már nem érzel szenvedést, hanem elengedted a földi létezést.
2021. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

A legfontosabb, ami nagyon durva benne, hogy egy nőt kínoznak rohadt sokáig.


Én (szerencsére?) nem szoktam ilyenektől rosszul lenni. Szerintem nézhetőség szempontjából a Salo sokkal rosszabb, mert az undorító. A Mártírok "csak" durva.

2021. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
ne nézd meg.a történet olyan facság hogy el nem lehet mondani.a vége olyan facság hogy azt sem lehet eléggé hangsúlyozni.egy öncélú véres szar az egész.rajtam múlna betiltatnám de nem a véres jelenetek miatt hanem a történet miatt és amiatt hogy mennyire nincs értelme.
2021. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
8as látom sokkolta a kis lelkedet.
2021. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Ne nézd meg. Ezt nem láttam, de láttam már öncélúan kegyetlenkedő "alkotást" és nem leszel tőle sem erősebb, sem okosabb. Én is betiltanám ezeket, mert minden normális ember lelki világára rossz hatással van, még azokéra is, akik azt hiszik ez nekik semmi.
2021. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!