Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi olyan durva a Mártírok...

Mi olyan durva a Mártírok filmben?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam.

De több ismerősöm is azt mondja, hogy azt ne nézzem meg, mert nagyon durva.

Aki látta mi olyan durva benne? Megnézzem majd valamikor szerintetek?



2021. júl. 9. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

"egy öncélú véres szar az egész.rajtam múlna betiltatnám de nem a véres jelenetek miatt hanem a történet miatt és amiatt hogy mennyire nincs értelme."

Pontosan ezekre a véleményekre nem szabad hallgatni, mielőtt megnéz az ember egy filmet, egyértelműen nem nézted elég figyelmesen, ez azon kevés horrorfilmek közé tartozik, ahol a szenvedés ábrázolása nem jelentéktelen. Nem akarom a kérdezőnek felfedni a végét, de zseniális a lezárás is, és nyitva hagyja annak a kérdését, hogy a földi létezésünknek lenne-e értelme akkor, ha tudnánk, hogy mi vár a szenvedés után.

2021. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

"és nyitva hagyja annak a kérdését, hogy a földi létezésünknek lenne-e értelme akkor, ha tudnánk, hogy mi vár a szenvedés után."


8-as vagyok.hát épp ez az,egy ilyen fontos kérdésnél ne legyen már nyitott ez a szar. 1.nem menekül el a házból(mi a szar ez?)2.pár kép alapján amin néznek a távolba az emberek,ez alapján hoznak létre egy szervezetet.3.nézze meg valaki a filmet és mondja azt hogy a sok vér nem öncélú....stb stb.miért akarjátok becsapni?vki írta hogy nyomot hagyott a lelkemben.igen,az hagyott nyomot hogy mennyire nem volt értelme a filmnek és mégis úgy állítja be magát mintha most a jóisten hozná el nekünk közben meg sehol semmi szó szerint(mert nem derül ki semmi)és átvitt értelemben se.ne csapjátok be,egyszerűen ennek a filmnek nincs értelme.pedig ha valaki nem csak a fejéből néz ki miközben nézi a filmet akkor egyből leesik hogy egy művészkedni próbáló kalap szar az egész.

2021. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne ezért betiltani? Senkinek nem tartanak fegyvert a fejéhez,hogy megnézze. Ha gyenge a lelkem,nem nézek meg olyan filmet,amire azt írják a kritikusok,hogy lélekgyilkos és brutális. Akkor nézek mesét vagy nyálas filmeket és jól alszom.
2021. júl. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11%
ember most írtam hogy nem a véres fasságok miatt hanem azért mert a történetet és a végét úgy adja el mintha "művészet" lenne ,és halál (no pun intended)komoly lenne,közben meg semmi értelme.és sugárzik az önteltség a filmből,mintha az atya úr istent rakták volna eléd de sehol semmi.
2021. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!