Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ez a mese?

Mi lehetett ez a mese?

Figyelt kérdés

Sajnos nem emlékszem sokra, csak hogy kb. óvodás lehettem, és egy barátnőmnél néztünk egy mesét VHS kazettán. Az egyetlen, amire emlékszem, hogy egy kisbabát raboltak el benne. Azt nem tudom, hogy a baba keresése volt-e a fő szál, vagy nem. Valamiért rémlik még 'Párizs', talán benne volt a címében, vagy ott játszódhatott, de ebben még annyira sem vagyok biztos.

Tudom, hogy nem sok infó, de hátha valakinek beugrik valamilyen 'babarablós' mese. :)


2021. júl. 12. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Animáció? Talán némó nyomában de ez szinte lehetetlen, hogy ez legyen
2021. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ez: [link] ?
2021. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a Némó, emberek voltak a szereplők, de sajnos a másik sem az. :/

Úgy rémlik, hogy kicsit valósághűbb ábrázolású volt. Persze, mese volt, szép színes, meg nem is nagyon 3D hatású, de az emberalakok 'arányosnak' rémlenek, nem olyan nagyon tömzsik, mint a manók, vagy ilyesmi.

Most azon gondolkodtam el, lehet, hogy valami anime volt? De egészestés, nem sorozat, ez biztos.

2021. júl. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!