Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van aki még nézi a Szulejmán...

Van aki még nézi a Szulejmán sorozatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogalmam sincs hogy hányszor láttam már a sorozatot,de minden évben legalább vagy 2-3x megnézem és valami csoda folytán nem unom meg. Azon gondolkozom hogy most újra elkezdem megnézni, de az a baj velem hogy azután hogy Hürremet elrabolják és kicserélik a színésznőt, már nem érdekes számomra a sorozat, csak az eleje míg Meryem játszik benne. Próbálkoztam a Szultána sorozattal is, de nekem az olyan uncsinak tűnik, nem olyan izgalmas mint a Szulejmán. Ti is ekkora Szulejmán fanok vagytok? Nézu még valaki? Esetleg elkezdjük együtt a sorozatot nézni? XD A Facebookon fent van az összes rész és remélem hogy ott is maradnak.

#Csodálatosszázad #Magnificentcentury
2021. júl. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Én is szoktam nézni, a szomszéd bözsi néni is, és a másik utcában a Margit néni is nézi. Bár öregeket soroltam

itt fel, jómagam caak 17 vagyok 😂

2021. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is csak 16 vagyok de visszaemlékszem amikor még 7-8 évvel ezelőttre amikor anyával izgatottan vártuk a szerda estét és együtt faltuk a részeket. Ha nem voltunk megelégedve egy résszel akkor folytattuk a neten.
2021. júl. 12. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor néztem mikor " élesben " ment. Kifejezetten szerettem pedig nem vagyok sorozatos.
2021. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én is 16 vagyok és nézem

nagyon szeretem a történelmet és sok történelmi sorozatot nézek de a Szulejmán a kedvencem

igaz csak fikció de attól még jó

bár pl A szultánát eléggé elrontották szerintem, a 2. évad 90%-a az idegesítő egyébként soha nem is létező Farya hercegnőre épült, ahelyett hogy érdekesebb karakterek kaptak volna több szerepet, például Turhan szultána aki azért igencsak hatalmas lehetett ha legyőzte Kösemet

2021. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem azért, de miért lettem lepontozva? 😅


Ha netán azért mert valaki azt hinné, hogy leszóltam a sorozatot vagy valamit, akkor nem! És akiket írtam néniket, őket ismerem, jó a kapcsolatom velük, tudom hogy nézik a szulejmánt, van mikor velük együtt nézem.


#1 voltam

2021. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is most nézem újra, első 2 évadot már vagy 5x láttam régebben, 3-4 azt egyszer, nagyon szuper sorozat! :)
2021. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most eredetiben nézem és tok jó, mert felvaltva oroszul is beszélnek benne, amit gyakorolhatok.
2021. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!