Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » “A ház amit Jack épített”...

“A ház amit Jack épített” című filmben csak szerintem elképesztő Matt Dillon alakítása?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy arról abszolút lehet vitatkozni, hogy jó vagy rossz film, meg ilyenek…


Nekem speciel tetszett.

Én felfedeztem mondanivalót és azt sem gondolom, hogy értelmetlen művészkedés lenne.


De elfogadom, hogyha valakinek nem tetszett a film.


Gondolom azért nem véletlen, hogy az IMDb-n ennyire rosszra van pontozva…


Viszont, hogyha el is fogadnánk objektív tényként, hogy ez egy rossz film, szerintem a főszereplő játéka akkor is lehengerlő lenne.


Szerintem simán jelölhették volna Oscar díjra, legjobb színész kategóriában.


Ti mit gondoltok?

Szerintetek is jó alakítást láthatunk a filmben, vagy rosszul látom?



2021. júl. 14. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Dillon tényleg zseniális alakítást mutatott be, maga a film meg amúgy szerintem Lars von Trier legjobbja kb. a Dogville óta, meg összességében is az elmúlt évtized legjobb filmjei közé sorolom.


Persze néhány ponton egy picit "pretentious" meg didaktikus is volt, mint amikor átment kb. PowerPoint prezentációba a művészet jelentéséről, azt a részt szerintem Lars elegánsabban is megoldhatta volna formailag.


De minden más tekintetben kiválóan volt megrendezve, és ellentétben másokkal én kifejezetten viccesnek találtam, Trier fekete humora jól működött a filmben, a katabasis jelenet a végén meg gyönyörű volt.

2021. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!