Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bakugan milyen elven működik?

A bakugan milyen elven működik?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy minden tudományos fantasztikus film tényleges tudományos elképzelésekre épül. Ez alapján a bakugan is épülhet tudományos elképzelésre. Érdekes hogy amikor a bakugant ami olyan mint egy gumilabda vagy mint egy üveggolyó amikor rádobják a kártyára életre kell. Hallottam hogy a kártya egy fajta dimenziókártya. De hogy működik pontosan?

2021. júl. 19. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A Bakuganok világában van egy titokzatos energiaforrás, nevezzük mondjuk "Bakuenergia"-nak (a mesében elmondják a nevét de elfelejtettem xd),

a fent említett energia az amely az univerzum egy alternatív dimenziójából származik. Ez az energia összefonódik a kártyákkal, különleges dimenziókártyákkal, amelyek egyfajta portált képesek nyitni a "Bakuenergia" dimenziójába.


Amikor egy Bakugan golyót a megfelelő kártyára dobnak, a kártya kapcsolatba lép a Bakuenergiával, amely átjárókat nyit a dimenziók között. Ez a folyamat életre kelti a Bakugant, és a Bakuenergia lehetővé teszi számára, hogy az alternatív dimenzióból átlépjen a mi világunkba.


A Bakuganok nem csupán egyszerű golyók, hanem a Bakuenergia által formált élő lények, amelyek képesek szoros kapcsolatot kialakítani a kártyáikkal és gazdáikkal. A Bakuganok erejüket és képességeiket a Bakuenergia segítségével használják, és harcokat vívnak egymással a dimenziók átjáróiban.


A mi világunkban nincs meg a kellő mennyiségű energia így húsvér lényekként nem tudnak fent maradni, csak "kis figura szerű izéként"

A kártya átmenetileg és korlátozott keretek között biztosítja a húsvértestivalót


Remélem érthető, rohadt nagy fan vagyok ha bármikor szeretnél beszélni bakuganról keress fel és megadom a discord nevemxd

(meg ha bármiről szeretnél beszélni, ehe, sok a szabadidőm)

jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!