Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Árnyvadászok sorozat...

Az Árnyvadászok sorozat ugyanarról szól, mint A Végzet Ereklyéi - Csontváros?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy sorozat(cím: Az Árnyvadászok), amit még régebben elkezdtem, de mivel 4 évados, gondoltam, úgysem nézem végig, ezért inkább megnézem a filmes változatát(cím: A végzet ereklyéi - Csontváros).

Aztán megnéztem, de azon kezdtem el utána gondolkodni, hogy az a 4 évad miből állhat.

Mármint úgy érteném, hogy a sorozat másról is szól, vagy csak arról, ami a filmben is volt?

Vagy csak kicsit máshogy van feldolgozva, ezért 4 évadosra elhúzták?

Köszönöm!



2021. júl. 20. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A Csontváros szerintem a kettő közül a legjobb feldolgozása a könyveknek. A film és a sorozat is a könyv alapján készült: [link]

(Bár a sorozat a könyv után nézhetetlen lett számomra, inkább csak vettek belőle dolgokat, minthogy feldolgozták volna a könyvet)

2021. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A film nem a teljes sztorit dolgozza fel, csak az első könyvet. Ezzel szemben a sorozat mind az 5 könyvből merített dolgokat. Nem a film sztorija lett 3 évadra kihúzva. Hivatalosan nincs egyébként 4. évadja, hanem a 22 részes 3. évad lett két felé szedve. A 10 részes 3A "évadra" és a 10 részes 3B "évadra", plusz a duplarészes finálé.
2021. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!