Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan koreai...

Tudnátok mondani olyan koreai sorozatokat, amik egy kisgyermekes család életét mutatják be?

Figyelt kérdés
Tehát nem tini drámákat keresek, hanem olyat, aminek fő szála, vagy középpontja egy család.

2021. júl. 21. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mother (ennek van egy japán eredetije is)

SKY Castle

Loving You a Thousand Times

Wonderful Life (ez inkább a terhességről szól az elején)

My Little Baby

2021. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lie after lie
2021. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SKY Castle-t ajánlom én is, az oktatási rendszer hibáit mutatja be, és hogy mennyi stressz nehezedik a gyerekekre a szülők erőltette "tanulás" és a "kötelező egyetem" miatt.

Illetve nemtudom mennyire illik a sorba, de esetleg a Flower of Evil. A központja nem egy családon van, de a főszereplő férfinek van felesége meg egy ovis korú lánya, és ez egyáltalán nem egy tinidráma, sőt... egyik kedvenc sorozatom :)

2021. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-mas, még esetleg a:


Cinderella's Stepsister

Andante

Angry Mom (itt van ám minden)


is idetartozik. Bár itt nem kisgyerekes családok vannak.

2021. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 23. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Flower of Evil

Hi Bye, Mama!

2021. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia nem tudom ide tartozna-e, de én jelenleg elkezdtem nézni az Again 18 nevű sorozatot. Nagyon jól bemutatja a fiatalkori anyaságot, de lényegében a család a fő téma itt is.
2021. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!