Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kate Beckinsale miért nem...

Kate Beckinsale miért nem látni már annyi filmben mint régen ? Nem kap már munkát ? Leáldozott neki ?

Figyelt kérdés
Elvan tűnve a nő. Underworld utolsó része óta alig szerepel filmben. Leáldozott neki ? Mondjuk nekem az underworld 1-2 tetszett csak a többi filmje nem volt jó.

2021. júl. 22. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Vakító fehérség és Stonehearst se rossz szerintem, nekem jobban tetszettek mint az Underworld filmek, ez a vámpíros szarság nem jön be :D Amúgy érdekes, hogy ennyire nem foglalkoztatják már, pedig ahogy múlnak az évek egyre jobban néz ki :D
2021. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Macskás öregasszony lett :D :D


Amúgy szerintem van elég pénze ahhoz hogy ne kelljen sorozatban tolnia a filmeket.

Amúgy csípem. bejövős mint nő.. :)

2021. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vámpíros filmek nem hoznak szerencsét. Wesley Snipes (Penge) is eltűnt.
2021. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogy van eltűnve. Új filmje is van Jolt. Nyilván nem minden filmje nagy durranás, és tv-sorozatban is játszik, de jelen van. Oké, nem A kategóriás szint, de ezekkel a filmekkel erős B-s(zs) mezőny. Mint Nicolas Cage :D
2021. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
karrier szempontjából azért eléggé el van :) Én tudom ,hogy van 1-2 filmje,sorozat szerepe néha néha ,de már nem az a felkapott valaki. Erre szólt a kérdés. Nem tudom miről szól ez a jolt film ,de ha lesz magyar szinkron megnézem. Teszek 1 próbát.
2021. júl. 23. 11:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyar felirat van hozzá- ez a film az amazonra ment- valami bosszúvágytól hajtott nőt alakít.
2021. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig jönnek a fiatalabb, jobb, szexibb színésznők. Hollywood egy futószalag és ő már kb kifutott.
2021. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez is lehet magyarázat( 47 éves), na meg az sem segített hogy ezekkel a B-kategóriás akciófilmekkel csak egy bizonyos réteg körében népszerű. De mindettől függetlenül, még mindig gyönyörű a nő. Nem is tudnék hasonlót mondani, bár biztos van.
2021. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rhona Mitra hasonmás ő . Vagy fordítva. Sokszor összekeverem őket ,de még mindig többen ismerik a fent említett nőt mint mitrát . Filmjei is jobbak. Mitrának 1 jó filmjét sem tudom felidézni.


" Hollywood egy futószalag és ő már kb kifutott "

Nőknél ezt érzem én is ,de férfiaknál nem. Majd ti megmondjátok a véleményetek ha akarjátok :)

2021. júl. 23. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!