Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért imádják még mindig a...

Miért imádják még mindig a halálos iramban filmeket az emberek miközben már régen elment más irányba ? Miért termel még mindig sok pénzt a széria?

Figyelt kérdés
Én nagyon szerettem tizenévesen. 1-2-3 nekem nagyon bejött. Versenyzés volt ,drift szép kocsik,de a negyedik óta csak a verekedés,lövöldözés és valami scifibe átment az egész. Már a hobbs és shaw filmet sem tudtam szeretni. Szenvedés volt,hogy végigvittem azt a pár órát. Kilencedikben már az űrben vannak. Egy katyvasznak tartom már az egészet . Minden részben mennek valami küldetésre mint egy videójátékban. Nem értem az okát,hogy miért termelte már most a kilencedik rész a bele fektetett összeget a gyártásba . Mégis mi az oka,hogy erre vevők még mindig az emberek a világon ?

2021. jún. 4. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:

annyira sajnálom ,de tényleg,hogy a tokiói hajsza szereplői is átmentek ebbe a scifibe már mivel ők építik az űrkocsikat :D

Scifi kérem szépen. Semmi jelentősége nem volt,hogy hant is vissza hozták. Mr.Senki kurt russell beszervezte ügynöknek. Na jól van. Anyám mit csináltak ezzel a szériával ezek.

2021. jún. 4. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a helyzet hogy erre még mindig vevők, hanem hogy erre is vannak vevők. Nem feltétlen annak tetszenek az új részek aki az elsőkért volt oda.

Amúgy meg látványos, rém egyszerű popocornmozikra mindig van igény.

2021. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egyféle ember van. Vannak, akik élvezik a látványfilmeket, nem kell orbitálisan jó legyen, elég, ha látványos és akciódús. Nem azt mondom, hogy akik ezeket szeretik nem szeretnek mást.


A zs kategóriás filmeket is csomóan megnézik, pedig azok tényleg ótvar sz@rok. De vannak, akik jót röhögnek rajta. Nem kell többet belelátni, ez is egy szórakozási forma.


Én is újra és újra elmegyek moziba az új részekre. Nem a kedvenc filmjeim, de tudom élvezni. Bár az is igaz, hogy a Hobbs és Show már nekem sem tetszett annyira, de a 8. részig nekem nincs vele bajom. A helyén kezelem. Tudom, hogy a fizikát nem ismeri, tudom, hogy más 50x meg kellett volna mindenki haljon benne, mert olyanokat kapnak, de én ezt el tudom engedni 2 óra szórakozásért cserébe.


Nálam is többet ér egy Sötét lovag trilógia, Taxisofőr, 12 dühös ember, Kínai negyed, Nem vénnek való vidék stb, de ez nem zárja ki azt, hogy élvezzem Adam Sandler filmjeit vagy éppen a Halálos iramban szériát.


Az pedig alapjáraton, hogy egy széria más irányba megy el se nem pozitív, se nem negatív. A kérdés az, hogy ez egy jó irány-e vagy sem. Totál megértem azokat, akiknél nem.

2021. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy a legújabbat még nem láttam. Ha esetleg a hozzászólásom fényében majd érdekel a véleményem róla, akkor leírhatom, mert az imdb értékelése elég alacsony.
2021. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekel a véleményed írhatod ,de nem tudom,hogy mit írnál ha még nem láttad a kilencediket.
2021. jún. 4. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha láttam. Ezt írtam az előbb is. :)
2021. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja ok . Arra még várhatunk akkor mert aszem 24 vagy 25 től megy magyarul is.
2021. jún. 4. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva látványvilág, sosem látott effektek, megoldások, jó nők, jó zenék, jó kocsik, stb. Mondjuk van egy két elvarratlan szál, pl ki van Letty sírjában
2021. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem az 5.-résztől kezdett el nagyon tetszeni.
2021. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!