Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jobb, vagy rosszabb lett...

Jobb, vagy rosszabb lett volna a Trónok Harca sorozat, ha Daenerys Targaryen szerepét Elisabeth Moss játszotta volna?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Jobb lett volna
Ugyanolyan lett volna
Rosszabb lett volna
30 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Csak mert szerintem Elisabeth sokkal jobb Daenerys lett volna, mint Emilia Clarke. Persze most mindenki azzal fog jönni, hogy nem olyan szép, pedig van olyan szép, és ezerszer jobban alakította volna a karaktert. A szolgálólány meséjéért 2 Emmy-díjat kapott, Emilia pedig nem kapott semmit, csak jelölést a Trónok harcáért. De más díjakkal sem igazán büszkélkedhet... Ez mindent megmagyaráz szerintem.
2021. júl. 24. 00:48
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Vállalva a lepontozást, megkérdezem: Te mi a fenéről beszélsz? Hogy lenne Moss szebb mint Clarke? Talán egy-két fokkal jobb színésznő, talán... de hogy jobban játszotta volna Dany-t az ki van csukva. Vannak olyan szerepek, amelyek sorsszerűen megtalálják a színészt. Ilyen Harrison Ford- Indiana Jones, Chris Evans-Amerika kapitány, Tom Selleck -Magnum, Vin Diesel- Dom Toretto és még sorolhatnám. A lényeg, ezek a szerepek eggyé váltak a színészekkel. Hogy Moss jobb lett volna-e, ezt most már nem tudjuk meg soha, de hogy Emilia Clarke egy volt Daenerys Targaryennel az hotzicher.


A lényeg hogy érthető legyen: soha az életben nem lesz senki olyan jó, a sárkányok anyjaként mint Clarke.

2021. júl. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%

Én is vállalom a lepontozást, de szerintem egyik sem jó, mert túl alacsonyok és nincs semmi különleges szépségük.

A mai standard szépségideálnak felelnek meg. Clarke is max csak annyira volt Dany, mint Elizabeth Taylor Kleopátra. Hollywood Dany, de nem az igazi Dany. :(

Néhány könyves fanart sokkal jobb Danyt hoz.

2021. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

#3 lepontoztalak, de Dany-re tett megjegyzésed miatt felpofoználak! Szégyelld magad! Jössz itt a body shamingel... miért alacsony? 160 cm alatt nincs élet talán? Kérj bocsánatot minden olyan nőtől itt az oldalon- mit nőktől, férfiaktól is- akik alacsony termetűek. A Cleopátra egy Oscar díjas alkotás, szóval ne nézd le ha lehet!


Nagyon túlzásba vittem a poénkodást? Ugye tudod hogy a felpofozás vicc volt? Ami nem vicc , hogy szerintem Emilia ˝maga a tökély Daenerysként, annak ellenére, hogy nem annyira kiemelkedők a színészi képességei.

2021. júl. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy, hogy jobb színésznő, ha nem illik rá a szerep.
2021. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Kifejezetten jó szerintem hogy alacsony. Pont az a lényege hogy nem kell kiemelkedő fizikummal rendelkeznie, nincs szüksége rá. Ő sárkányoknak parancsol.
2021. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Napi Elizabeth Moss fétises kérdés megvolt. :D
2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
nem lett volna jó a Gyíkos Szöszke szerepre
2021. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem minden Targaryen karakter rossz casting volt, nem csak Clarke.

A legközelebb Viserys áll az elképzeléshez, de még ő is túl brit. xD

Jonra sokkal jobb lett volna Nicholas Hoult, de ő is csak a Stark vér miatt. Van benne valami más, de azért nem annyira.

Clarke szerintem Margaery Tyrell szerepére lett volna tökéletes, az eredeti hajszínével. A habitusa is sokkal jobban passzol Margaeryhez, sokkal jobb karaktert hozott volna.

Natalie Dormer túl sokat vitt a szerepbe Anne Boleynből, a Tudoros sorozatból, ráadásul most meg age-shamelek, de idősebb, érettebb. Margaery egy tinilány. Clarke tökéletes lett volna a szerepre.


A valyriaikat elvileg a rómaiakról mintázták, ezért én biztos olyan színészeket kerestem volna a szerepre, akik valamilyen mediterrán-nordikus emberek szerelemgyerekei vagy mindenképpen olasz színészeket.

Pl. Ha Matilda Anna Ingrid Lutzot és Elizabeth Debickit valahogy össze tudnánk turmixolni, akkor abból lehetne egy megközelítőleges jó Dany. xD De még ez sem az igazi.


Na mindegy...ez csak az én véleményem, de nagyon rossz helyről castingolják a valyriai karaktereket. Most is a House of the dragonban mindet brit alakítja...nagyon nem valyriai karakterek és annyira látszik, hogy nem az a természetes hajszínük és parókát hordanak. :/

Tudom nem lehet minden tökéletes. xD Ez az én kínom, bocsi.

2021. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat, hogy belekötök, de Emilia Clarke sem tini. :)


"...ráadásul most meg age-shamelek, de idősebb, érettebb. Margaery egy tinilány. Clarke tökéletes lett volna a szerepre."

2021. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!