Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jobb, vagy rosszabb lett...

Jobb, vagy rosszabb lett volna a Trónok Harca sorozat, ha Daenerys Targaryen szerepét Elisabeth Moss játszotta volna?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 00:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%

#18

Olvastam a könyveket minden kiegészítéssel együtt szóval ezt bebuktad 😉

Felhozhattam volna neked még ezernyi példát az idősebb színészek mellett, de láthatólag csak időpazarlás lenne. Ékes példája vagy annak, hogy nem lesz valaki okos attól még, hogy olvas.

2021. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%

Le vagyok sújtva...

Ja, nem.

Kettőnk közül te vagy képtelen elfogadni egy véleményt. Bocs, hogy van saját elképzelésem. Nekem nem tetszettek az idősebb színészek. Nem tetszett, hogy egy 28 éves férfit, mint Sandor, egy 40 vagy 50+ színész hoz, stb. Nem szeretem ezt a castot. Ennyi.

Talán majd évek múlva újra feldolgozzák, csak ne a hbo, ami mindent túlszexualizál és akkor lesz egy cast, aki jobban bejön. :)

2021. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%

"Kettőnk közül te vagy képtelen elfogadni egy véleményt."


Mondod ezt a "Gondoltam, hogy a sorozatzombik azon a szinten vannak, hogy erre csorgatják csak a nyálukat. Szánalom. HBO trash szint." kommented után. Én ezért írtam azt amit.


Én elfogadom ha nem tetszik a dolog, nekem leginkább a stílussal volt probléma.

Bár nem hiszem,hogy nagyon újra feldolgoznák a jövőben, de szurkolok,hogy jöjjön egy adaptáció ami a kedvedre lesz :) Személy szerint nekem az 5. évadtól lett történet ügyileg lejtmenet a sorozat szóval ilyen téren megértem a reboot iránti vágyat :D

2021. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom te miről beszélsz, de érdekes egy ízlésed lehet, Emilia Clarke a világ egyik legjobb nője bármi túlzás nélkül.
2021. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
Elizabeth Moss eléggé rondácska nő. Daenerys karakterének egyik tulajdonsága, hogy szép, ezért van érte oda Jorah is meg Daario, és ezért tudták eladni Drogónak.
2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!