Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is élvezhetetlenné...

Másnak is élvezhetetlenné válik a film ha valótlan, abszurd dolgokat lát?

Figyelt kérdés

Pl.: A Black Widow


-Még az elején egy régi lada terepjáró szerűséget vezet, amit eltalál egy rakéta szerű dolog. Azt a régi karton dobozt kb 10 centis darabokra repítette volna szét de ehelyett többször megpördül.


-Vagy amikor Budapesten a BMW-t vezetik és alatta felrobban valami, amitől az autóban lévőknek semmi baja nem lesz csak felrepül a levegőbe az autó, de még ott is lehet látni amikor fejjel lefelé van hogy konkrétan gyári állapotban van az autó alja. Lusták voltam legalább be kormozni vagy valami....


Vagy a Nobody című filmben, ahogy a rossz fiúk ahelyett hogy használnák a fegyverüket és egyből lelőnék a főhősöket, csak a földfelé mutatva őket rohannak, mintha csak 10 centiről tudnák lelőni őket.


Engem már annyira zavar, hogy minden egyes filmben úgy le kell butítani a "profi gyilkos rosszfiúkat", mintha akkor fognának fegyvert életükben előszőr és persze úgy használják mintha kés lenne a kezükben...


Arról nem is beszélve hogy mindig félre lőnek, mintha mindegyiknek előző nap lett volna lézeres szeműtétéje és még csak foltokban látna.


Még rengeteg dolog van, de engem annyira kitud zökkenteni ez az egész,hogy nem tudom élvezni a filmet.



2021. júl. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Ha ezek zavarnak, akkor ne is nézd meg az új Halálos iramban filmet... se az előzőt :D
2021. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Kösz a spoilereket, menj a jó édes....

Amúgy ha valakit zavarnak a valóságtól elrugaszkodott dolgok, akkor az ne is nézzen FILMET. A film nem a valóság, hanem szórakoztatóipari termék. Ha csak valóságos dolgokat lehetne ábrázolni a filmekben, akkor maximum az életrajz, a filmráma meg a háborús film műfaja létezhetne.

2021. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# Semmi spoiler nem volt benne.


Az, hogy a Nobodyban lövöldöznek és a Black Widowban autók dőlnek ki jobbra balra kicsit sem spoiler.


Nem az a baj, hogy realisztikus a valóéletben, hanem hogy a film által felállított szabályok alapján nem realisztikus.


Ezért nem nézem úgy a Marvelt, hogy "Áhhh Marvel kapitány tud repülni, ez hülyeség".

2021. júl. 25. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
De ha az abszurd valótlan dolgok zavarnak, akkor miért nézel képregényfilmeket?Ezek már eleve fénysebességgel szaladó,repülő,sebezhetetlen,lézerszemű,fagyos leheletű stb.hősökről szólnak..
2021. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi van, Marvel Kapitány tud repülni??? Ne spoilerezz!
2021. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem az a baj, hogy realisztikus a valóéletben, hanem hogy a film által felállított szabályok alapján nem realisztikus."

A film által felállított szabályok szerint pont az. Legfeljebb a való világ fizikája szempontjából nem az, de ebből a szempomtból szinte semmi nem az.

2021. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező.

Ez rengeteg filmben előfordul, ez amolyan alapnak számít.

Van hogy engem is zavary ha valamit nagyon túltolnak (pl az új Halálos iramban filmben vagy a John Wick 3-ban), de egyszer-kétszer elmegy. Néha szemetszúr, néha nem.

2021. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetne sorolni az ilyen filmrészleteket a nap 24 órájában, annyi van belőlük. Csak én az elmúlt 2 napban sok ilyenbe belefutottam. Az egyik a Spring Breakers film volt, amiben a bikinis tinilányok lövik szét a testőröket, akik közül senki sem találja el őket. Ezen konkrétan nagyon meglepődtem! De vannak olyanok is, hogy egy ruhája van, aztán pl elmennek egy bálra, ahová már felvesz egy másik ruhát. Honnan, ha nincs csomagja? Se smink, se ruha, se cipő, se bankkártya? Vagy a másik, hogy évek óta munkanélküli, de teletankolja az autót. Miből? Azért mondom, hogy lehetne sorolni folyamatosan az apró "jelentéktelen" dolgokat.
2021. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!