Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják sokan azt, hogy...

Miért mondják sokan azt, hogy a Star Wars 7. részére már nincs ülőhely?

Figyelt kérdés
Az IMAX Arénában teljesen betelt, de többi Cinema Cityben meg csak a középső sorok vannak tele, szélén teljesen zöldek, 3D-ben pedig bárhonnan élvezhető a film... többen azt állítják hogy sehol sem lehet már jegyet kapni meg már Decemberre nem tudtak foglalni... Nekünk 1,5-2 héttel ezelőtt sikerült foglalni az egyik budapesti Cinema City-be és még mindig vannak szabad helyek...

2015. dec. 16. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két napja kb. üres előadásra vettem jegyet a Westendbe középre.
2015. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erről beszélek én is kedves első!
2015. dec. 16. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Megy a hisztéria.
2015. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Higeniker ***** válasza:
RÁ NÉZTEM,ÉS VAN ÜLŐHELY CSAK NEM A LEGJOBB HELYEKRE,AMM AZ ELSŐ KOMMENTESNEK AZÉRT VOLT ÜLŐHELY MERT Ő 14. HÉTFŐN FOGLALT ÉS AZNAPTÓL LEHETETT FOGLALNI,ÍGY MÁRA MÁR MINDET LE FOGLALTÁK,AMI JÓ HELYEN VAN.
2015. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Higineker mi vettük online, foglalás funkció nem lehetséges, de valójában ez is "foglalás"
2015. dec. 16. 21:13
 6/12 A kérdező kommentje:
és nem 2 nappal ezelőttől foglalták le a legjobb helyeket :D
2015. dec. 16. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából ha érdekel, vasárnap foglaltam, vagyis online vettem jegyet, de már előtte nap kinéztem.
2015. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyíregyen egy héttel ezelőtt már sem a CC-be, sem a művészmoziba nem lehetett jegyet foglalni.
2015. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Utolsó ne már, hétvégén akartunk menni :O szuper..
2015. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Bocsi, kissé felületes voltam, de alaposabb értelmezés után már látom, hogy a kérdező fölvetése nem csak a ma éjszakára vonatkozott.

Én a premiervetítésekre gondoltam egyből.

2015. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!