Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttad már a camp rock 2-t?...

Láttad már a camp rock 2-t? Szerinted nem durva a hasonlóság?

Figyelt kérdés

most néztem meg a filmet. háát szeritnem nem volt túl jó. pedig az első tetszett. vagy leeht csak már kinőttem belőle. de nagyon nem tetszett, ahogy mitchi játszotta a főnöket. mindent ő döntött el. nem birom az ilyen csajokat.



na de amit még észrevettem, hogy az egyik szám amit nick jonas énekel nagyon hajaz egy másikra. nem tudtam rájönni mi az, de aztán beugrott. jason mraz- i'm yours.

hallgassátok csak meg őket!

http://www.youtube.com/watch?v=l4pGlE1i3wo

http://www.youtube.com/watch?v=jlpmw2ptgpM&feature=related

a kommenteket olvasgatva rájöttem, hogy ez nem csak nekem tünt fel. ti mit gondoltok? :)


2010. aug. 28. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerem ezt a dalt! de nem értem miért baj hogy hasonlit vagy ugyanazt énekli a Jonas egyik tagja?
2010. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha olyan hányás mint az első rész, akkor elég szégyen hogy van második... nem is tudtam róla, még Beload-on se volt fenn, nem is reklámozták... sz*r és kész ennyi.
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hol lattad a camp rock 2-t?
2010. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első: hát szerintem elég gáz ellopni más dallamát. meg lazán per is lehetne belőle.

második: na ha már az első sem tetszett, akkor ezt jobb ha elkerülöd :D mert ez sokkal, de sokkal szarabb...

harmadik: netmozi.com-on láttam, de angolul!

2010. aug. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!