Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kdrama ajánlásokat kérek?

Kdrama ajánlásokat kérek?

Figyelt kérdés
Szóval most nézem életem első kdramajat és segítséget szeretnék kérni. Első kérdésem az lenne hogy tudnátok-e olyan kdrama sorozatot ajánlani ami tele van romantikával és lehetőleg ne legyen túl hosszú. Másik kérdésem hogy én most a Suspicious partnert nézem ez mennyire számít egy klasszikus kdramanak vagy inkább kicsit ismeretlenebb sorozat? Előre is köszönöm mindenkinek<33

2021. júl. 27. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:) A második kérdésedre nem tudok sajnos biztosat mondani, de én már hallottam róla, kdramás ismerőseim közül is látták, szóval szerintem nem annyira ismeretlen:D


Ajánlások pedig:

Goblin

Crash Landing On You

Something in the rain

True Beauty

While you were sleeping

Kill me, Heal me

What’s wrong with Secretary Kim

2021. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha történelmi is jöhet: Grand Prince
2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
love alarm elso evada de ott se vegig a lenyeg hogy az elso evad jo volt nem tudom hanyadik reszig de utana mar elb@asztak dee en meg szeretem a true beautit
2021. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Penthouse
2021. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vincenzo

Extracurricular

Vagabond

Kill It

Iris

Class of Lies

2021. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!