Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszettek az...

Csak nekem nem tetszettek az új star wars filmek?

Figyelt kérdés

Az volt a problémám hogy eléggé leegyszerűsítették a filmet annyira hogy a jedik jók a sithek rosszak.Ez tulajdonképpen így van de az eredeti külömbség hogy a sith-ek az érzéseikre főként a dühükre támaszkodtak a jedik viszont nem alakíthattak ki semmiféle kötődést ez pedig nagyban segitett abban is hogy anakin átált a sötét oldalra hiszen ha találkozhatott volna az annyjával lehet a tragédia sem történt volna meg.

Mindenesetre az új film ezt annyival megoldotta a sithek rosszak a jedik hősök.Joda konkrétan azt mondta Ray-nek "egy dzsedinek a szívében rejlik az erejűk" ha ez így van a jedik elég gyengék tekintve hogy kb érezniük sem szabad.



2021. júl. 28. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Nincs probléma az új filmekkel
Az új filmek rosszak
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Disney, mit lehetett msát várni.
2021. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Van probléma az új filmekkel, de közel sem akkora, mint a fanyalgók állítják.
2021. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem tökéletesek, nyilván lenne hova fejlődni, vannak hibáik, de szerintem nem érdemelték meg a gyűlöletet, amit kaptak. Szerintem teljesen rendben voltak nagyjából, én élveztem őket, tény, hogy nem ez a legerősebb trilógia.
2021. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
A Zsivány és a Solo nekem tetszik. Az új trilógia pedig egységesen egy ergonómiai hulladék.
2021. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan ott tartunk, hogy valaki ezt megkérdezi?


Igen, csak neked nem tetszik... Végülis nem évek óta folyton-folyvást abba fut bele az ember, hogy mekkora szarok az új filmek. Áh dehogy.. :D

2021. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Az egész előzménytrilógia és a Klónok háborúja arról szólt kb. ezek a bigott dogmák, mint az, hogy a Jedi nem érezhet, mekkora baromság, és hatalmas szerepet játszottak a Rend bukásában. Az eredeti trilógia pedig még rá is kontráz erre, ugyanis Palpatine-t Luke apja iránt érzett szeretete győzte - olyasmi, amit Palpatine soha nem fog megérteni, mivel soha nem érzett senki iránt pozitív érzelmet.


Ezekután kb. nonszensz, hogy pont ezt a részét kritizálod az új trilógiának, miközben ez tökéletesen beleillik a filmfolyamba.


Az új részeket kritizálók nagy része amúgy pont ilyen: nem értik az első 6 részt, aztán olyasmiket tesznek szóvá az új filmekben, amik tökéletesen beleillenek a korábbi filmekbe is.

2021. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

#5-ös: ezt szajkózzák sokan, igen. De ugynannyian dicsérik vagy védik e filmeket. Egyáltalán nem baj, ha szereti az ember a Star Wars-t, sőt ők legalább értik az előző filmeket, sorozatokat.

6-osnak is igaza van, nem értem minek pontozzák le... 😃

2021. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tartalmazta a válaszom azt, hogy baj, ha valaki szereti, de mindegy.
2021. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Az egész előzménytrilógia és a Klónok háborúja arról szólt kb. ezek a bigott dogmák, mint az, hogy a Jedi nem érezhet, mekkora baromság, és hatalmas szerepet játszottak a Rend bukásában. Az eredeti trilógia "pedig még rá is kontráz erre, ugyanis Palpatine-t Luke apja iránt érzett szeretete győzte - olyasmi, amit Palpatine soha nem fog megérteni, mivel soha nem érzett senki iránt pozitív érzelmet."

Ez mind szép és jó csak elfelejted hogy luke ilyet nem tudhatott mivel valszeg obi wan nem mondta el nwki azalatt a 2 nap alatt yoda meg csak azt mondta hogy mi vezet a sötét oldal felé (amúgy megsúgom hogy windu is az érzelmeit használta szóval ez csak amolyan képletesen értendő)

2021. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
9: Ja mert Luke-nak szerinted nem volt a hatodik rész után ideje arra, hogy beszéljen a szellemekkel
2021. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!